שישי אנשים וגולשים - אשקלון 29.05.2015

מאת יואב נקש מאי 29, 2015

זו היתה הליכה ארוכה בצהרי יום שישי שמשי של רוח מערבית וגלים. מסע הצילום התחיל בחוף דלילה המשיך למרינה, בר-כוכבא ועד גוטה... באשקלון כמובן. ככל שהצפנתי הגלים גבהו והחיוכים גברו. גולשים מנוסים ומתלמדי גלישה נהנו מתנאים סבירים של ים ואנשים טובי מראה צבאו על החופים עם שמשייה ופלחי אבטיחים. 

במהלך דרכי נתקלתי גם בנבחרת הנשים של ספורט הלקרוס שבקרוב נוסעות לייצג אותנו בתחרות בינלאומית בסקוטלנד- בנות מקסימות חדורות מוטיבציה של ספורט שנמצא בראשית דרכו (בהצלחה). בגלריה זו לקט תמונות נבחר מיום שישי 29.05.2015 צפו באלבום המלא (140 תמונות) גם בקישור הבא.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים