גו פרו 1, צילום גלישה מתוך המים

מאת יואב נקש ספטמבר 24, 2014

בזמן שגולשים רבים מסתובבים כיום עם מצלמות גו פרו לבנות-שחורות-אדישניות-שתים-שלוש-פלוס, דווקא אני בחרתי לחזור למקורות עם מצלמת הגו-פרו הראשונה. כמי שחובב מצלמות מים ויש ברשותי כמה סוגים מהן בארסנל, הגו-פרו 1 שלי הייתה אולי הראשונה שטבלה במי הים באשקלון והנציחה גולשים רבים בצילומי וידיאו ייחודיים.

 מצאתי אותה מאובקת והחלטתי לשטוף אותה בתמונות גלישה. בלי מוט הארכה, בלי רצועות, מדבקות או אביזרים נוספים... ככה החזקתי אותה ביד ולחצתי על השאטר. היא איטית מאוד, איכות התמונה ירודה אבל זו המצלמה. לגולשים שאותם צילמתי בארבע הפעמים, ב-18+27+31 באוגוסט וב-01.בספטמבר 2014 בחוף גוטה אשקלון, אמרתי שאם הם לא יצאו טוב אני לא אעלה אותם. אבל במחשבה שנייה סברתי שזו טעות להגיד את זה כי גם גם אם הן לא באיכות שאליהן אנו מורגלים הן עדיין תמונות גלישה שצולמו במים עם גו-פרו בת 4 שנים שלה אופי אומנותי ייחודי. אחרי כל ההקדמה הארוכה - צפו בלקט התמונות בהנאה

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים