קייטבורד של שבת - חוף אשקלון 16 במאי 2015

מאת יואב מאי 16, 2015

רוח של 20 קשרים נושבת לאורך החוף המקומי של אשקלון וגולשי הקייטסרף מחדדים לעומק הים. על החוף אנשים של שבת נהנים מקרני השמש צופים לאופק העפיפונים. הקייטסרפרים רחוקים. הרוח בעומק יותר יציבה. נמנעים מלהגיע לקרבת החוף מטעמי בטיחות. מנקים את הראש בשקט אי שם. שעת צהרים מאוחרות, קרני השמש גם הן חדות וצורבות אבל למרות הכל בעדשה נתפסים כמה רגעים יפים, פנים וחיטובים. באלבום זה לקט תמונות נבחר מיום שבת 16.05.2015. צפו באלבום המלא (110 תמונות) מיום בקישור הבא.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב

יואב נקש, צלם. עבורי המצלמה היא העין השלישית, התיעוד של הרגע הוא נצחי והזכרון הוא חלק בלתי נפרד מהחיים. הצילום הוא קסם והמצלמה היא השרביט - דרך נפלאה לבטא את שאני אוהב, דרך קצרה להגיע ללב. כשאנשים שואלים אותי באיזה ציוד אני משתמש התשובה שלי היא תמיד זהה: "בעיניים שלי". משפט אהוב: אל תצלם מה שאתה רואה תצלם את שאתה מרגיש :)

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים