קייטים בשמיים - חוף הימיה אשקלון 01.11.14

מאת דור דן נובמבר 02, 2014

יום חורפי, אבל לא קר. ענני גשם אבל עם ממטרים ספורים. רוח נושבת אבל בגאסטים לא רצופים. שבת בחוף הימיה אשקלון והקייטסרפרים מנפחים ומחדדים. הרוח לא יציבה. רגע מתחזקת ומיד אח"כ נופלת - המהירות לא מספיקה לקפיצות והקפיצות לא מספיקות לתמונות אבל בין לבין הצלחתי לתעד כמה רגעי קייט סרף משאריות של רוח. בגלריה זו לקט תמונות נבחר מיום שבת 01.11.2014 בחוף הימיה אשקלון. 

צפו באלבום המלא (120 תמונות) ו/או לחצו על התמונות הממוזערות בהמשך העמוד

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
דור דן

מעצב ועורך אתר צלם ים. מלווה את האתר מיום היווסדו ובעל חלק פעיל בניהולו. ירושלמי במקור אך עם זאת מחובר מאוד לים ואוהב את כל צדדיו. חובב טיולים, ספורט, קולנוע ואוכל. מאמין בחזון ופועל באופן עקבי להרחבתה וגיבושה של קהילת חובבי הים בישראל דרך פיתוחו וקידומו של אתר צלם ים.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים