מיס ריף ישראל 2010 - 27.08.2010

מאת יואב יולי 25, 2014

בצהרי יום שישי על גג באר הסבלט בחוף תל אביב ה-27 באוגוסט נערכה תחרות השנה של מיס ריף ישראל לשנת 2010. למקום הגיעו חברים רבים מקהילת הגולשים מכל רחבי הארץ, ונהנו מחיטובי הגוף של המתחרות המדהימות. צוות השופטים המובחר כלל את עופר שכטר ונועם טור. לקהל היה חם ולא רק בגלל מזג האויר הקייצי ומארגני הארוע דאגו לצנן את החושים עם ארטיקים בשלל צבעים. לפניכם לקט תמונות של אנשים יפים ויפות, מתמודדות עסיסיות והרבה אנרגיות חיוביות. צפו בקליפ הסקסי בטירוף מתחרות מיס ריף 2010.

צפו באלבום המלא מהאירוע של מיס ריף בתל אביב בפלייר הבא

Miss Reef Israel 2010 - מיס ריף ישראל

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב

יואב נקש, צלם. עבורי המצלמה היא העין השלישית, התיעוד של הרגע הוא נצחי והזכרון הוא חלק בלתי נפרד מהחיים. הצילום הוא קסם והמצלמה היא השרביט - דרך נפלאה לבטא את שאני אוהב, דרך קצרה להגיע ללב. כשאנשים שואלים אותי באיזה ציוד אני משתמש התשובה שלי היא תמיד זהה: "בעיניים שלי". משפט אהוב: אל תצלם מה שאתה רואה תצלם את שאתה מרגיש :)

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים