נערת צלם ים 2012 - << תום קדוש >>

מאת יואב ספטמבר 13, 2012

משב קל של רוח ושיערה מתנופף ברוך, כמו גלי הים תלתלים גולשים על פניה הענוגות ועיניה הירוקות בוהקות תום... תום קדוש בת ה-16 גרה בבאר-שבע הרחק מן החוף המקומי, אך ליבה שוכן קרוב, על גדות המרחבים הכחולים. על אף הפוטנציאל האדיר שיש ביופיה את זמנה היא מעדיפה להשקיע בלימודיה, וכמחווה לתפארתו של הים היא הואילה להקדיש לנו כמה רגעים נדירים של צילום שאוצרים בתוכם הרמוניה נדירה ומושלמת שלה ושל הטבע הסובב אותה. במימד הזמן שבין נערה יפה לאישה מדהימה לפניכם פרוייקט צילום מיוחד עבור גולשי האתר: נערת צלם ים - תום קדוש בחוף גוטה אשקלון, 28.04.2012. תודה רבה ומיוחדת לורד קדוש, רונן טבקול וחברי היקר אביב סמואל על עזרתו הרבה, מקצועיותו ומרחב ידיעותיו. תודה מיוחדת לתום המקסימה, על היופי שגלום בה ומשתקף בדרכי הנועם ובחיוכה השובה. 

 
שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב

יואב נקש, צלם. עבורי המצלמה היא העין השלישית, התיעוד של הרגע הוא נצחי והזכרון הוא חלק בלתי נפרד מהחיים. הצילום הוא קסם והמצלמה היא השרביט - דרך נפלאה לבטא את שאני אוהב, דרך קצרה להגיע ללב. כשאנשים שואלים אותי באיזה ציוד אני משתמש התשובה שלי היא תמיד זהה: "בעיניים שלי". משפט אהוב: אל תצלם מה שאתה רואה תצלם את שאתה מרגיש :)

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים