נערת צלם ים 2012 << שביט שושן >>

מאת יואב נקש יולי 05, 2012

miss_teen_streamer_-____shavit_shoshan

היא יפה, כל כך יפה עד שהלב מחסיר פעימה... אתר צלם ים גאה להציג את נערת צלם ים המדהימה: שביט שושן. כמו כוכב שנפל מן השמיים היא פוערת מכתש עמוק בעיניי המתבונן כשאלוהים ברא את היופי הוא לבטח לקח אותה כדוגמא למה שמבטא את כליל השלמות. עיני השקד הירוקות נועצות מבט כובש ושערה הגולש זורם על פניה כמו מי נהר צלולים. שביט שושן מאשקלון עוד מעט בת 17, רקדנית ב"מחולוהט" ומעודדת רשמית בקבוצת הכדורסל של עירוני אשקלון, גם אוהבת את הים עד מאוד. אלבום התמונות (בוק) המקצועי צולם באתרים נבחרים באשקלון וגם בחוף המקומי בתחילת חודש אוקטובר 2012.  צילום: יואב נקש "צלם ים". תודה רבה לע' (עין) צלם: אביב סמואל חברי היקר על עזרתו ותרומתו הרבה. תמונות אלו בלעדיות לאתר "צלם ים" www.streamer.co.il וכל הזכויות שמורות. באהבה:-)
שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים