מור אללוף - נערת צלם ים 2010

מאת יואב אוגוסט 06, 2010

מור היא נערה קסומה, גולשת נשמה ואוהבת את הים עד אין קץ. היופי הימתיכוני משתקף מבעד עיניה כרחש עדין של גלים. שמחת החיים והנפש החופשיה מעצים את יופיה, את היופי הטבעי שגלום גם בים. התמונות האלו צולמו לתחרות מיס ריף ישראל 2010 אבל... היא בחרה לנסוע להנטיגטון בארה"ב לגלוש :-) למרות כל זאת אנחנו זכינו בגלריה מפנקת שלה בשעת שקיעה בחוף הים של אשקלון חודש אוגוסט 2010. You Can see But you Cannot Touch - Aloha. צפו באלבום המלא (41 תמונות) בפלייר הבא:

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב

יואב נקש, צלם. עבורי המצלמה היא העין השלישית, התיעוד של הרגע הוא נצחי והזכרון הוא חלק בלתי נפרד מהחיים. הצילום הוא קסם והמצלמה היא השרביט - דרך נפלאה לבטא את שאני אוהב, דרך קצרה להגיע ללב. כשאנשים שואלים אותי באיזה ציוד אני משתמש התשובה שלי היא תמיד זהה: "בעיניים שלי". משפט אהוב: אל תצלם מה שאתה רואה תצלם את שאתה מרגיש :)

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים