גלריות
גלריותמהארץ והעולם ← טבע דומם: פומה ואייל נפלו למי קרח בעיצומו של מרדף ונמצאו כשמי האגם הפשירו

טבע דומם: פומה ואייל נפלו למי קרח בעיצומו של מרדף ונמצאו כשמי האגם הפשירו

מאת יואב נקש אפריל 07, 2017

התמונות הדהימות שצולמו באגם בקולורדו עצרו את הזמן וככל הנראה גם את המרדף שהתקיים בין פומת הרים לאייל. השניים ככל הנראה נפלו דרך שכבת הקרח היישר אל תוך מי האגם הקפוא ושם נדמו לנצח נצחים. וכמו בעידן הקרח, שתי החיות קפאו וגופותיהם התגלו רק כאשר המים הפשירו.

"התמונות האלו צולמו ב-Blue Mesa Reservoir קולורדו בזמן שיצאנו לדוג קצת במי האגם המפשירים", נכתב בפוסט בפייסבוק. "כמה חבל על נמר ההרים והאייל! זה היה חורף קשה במערב קולורדו וככל הנראה החתול היה ממש רעב ועקב אחרי האייל על שכבת קרח דקה".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים