מוסיקה - "הפיל הכחול" מאשקלון - מנגנים על הים

יולי 25, 2014

לקט תמונות ואלבומים של להקת הפיל הכחול מאשקלון.

"הפיל הכחול" - חוף הפארק הלאומי 30.08.07 - הדבר הבא כבר כאן, להקה מקומית עם SOUL עולמי. הפיל הכחול האירו את חוף הפארק בערב יום חמישי (30.8.07) והרקידו את עשרות האורחים שפקדו את המקום למשך שעתיים של רוק איכותי. ...ההרגשה היתה לקוחה ממקום אחר בעולם - להלן לקט תמונות קצר. צפו באלבום המלא (36 תמונות) בפלייליסט הבא
הפיל הכחול בחוף ניצנים 28.02.2008 - ושוב בצעדי פיל... הנה הם מופיעים. והפעם ב"רוקסי" בחוף ניצנים ה- 28.02.08. המקום היה מלא מפה לאוזן והלהקה נתנה כהרגלה רוק משובח. לפניכם מספר תמונות מההופעה: הלהקה וההווי שמסביב לה. עוד על הפיל הכחול ניתן למצוא בחדשות, כתבות ובשידור היומי בו השתתפו מספר חברים בניקיון החופים. צפו באלבום התמונות המלא בפלייר הבא
הפיל הכחול שרים על הים 23.05.2010 - גולשים וחברים התקבצו בחוף הצפוני של אשקלון לכבוד הפקת קליפ של להקת הפיל הכחול  לשיר"שיר על הים". ההפקה הייתה מדהימה, האנרגיות בשמיים והלב בא מהמים.לפניכם לקט תמונות וקליפים מהארוע המדובר שבו vייתה גם לא אחרת מאשר בר רפאלי... :-) צפו בגלריה המלאה (154 תמונות) בפלייר הבא:
שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים