ים של אנשים וחלוקת שקיות בחופים - 11.05.2012

יולי 25, 2014

ביום שישי ה-11.05.2012 ערכנו פרויקט מיוחד של חלקות שקיות למבקרים בחוף הימיה באשקלון. פעילות עניפה זו הייתה משולבת בצילום אנשים יפים וחברים טובים שצבעו את החוף בשלל גוונים ושיתפו פעולה באופן מרשים בשמירה על ניקיון החוף. על אף מספרם המצומצם של המתנדבים הצלחנו לחלק כמות נכבדה של שקיות לכל אורך החוף, במהלך עבודתנו זכינו לפירגון רב ונוכחנו לגלות שכל מקבלי השקיות עשו בהם שימוש נאות וגדשו אותם באשפה. תודה רבה לכל אלו ששיתפו עימנו פעולה ובמיוחד לנועם ואן דר-האל מתוכנית חוף נקי על אספקת השקיות. תודה מיוחדת לירון אסיאג על רוח ההתנדבות ולקיחת היוזמה בכל מידת הרצינות וההשקעה. צלמים ומחלקי השקיות: אביב סמואל ויואב נקש (צלם ים). 

לפניכם לקט נבחר של תמונות מהפרוייקט המשולב. צפו באלבום המלא (266 תמונות) בפלייר הבא
שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים