צלליות בשקיעה - הטבע והאדם כאחד / מרץ 2014

מאת יואב יולי 25, 2014

אומרים שלום לחורף ומקבלים את האביב... מפסידים שעת שינה אבל זוכים בשעון קיץ :) הימים מתארכים והשמש יוקדת בכל יום קצת יותר ומתמקמת לאט לאט בזוית ישרה מעל ראשינו. האביב הפרחוני ומזג האוויר הנעים מצעיד אנשים רבים לטיולים וספורט לאורך החופים. עונת הצילום בשיאה עם המראות המלבבים והאומנותיים של הרגעים היפים. צלליות של אנשים ברקע השקיעה ותמונות של פרחי בר שכמעט ואפשר להריח אותם. תמונות אלו צולמו בחודש מרץ 2014 ע"י יואב נקש "צלם ים".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב

יואב נקש, צלם. עבורי המצלמה היא העין השלישית, התיעוד של הרגע הוא נצחי והזכרון הוא חלק בלתי נפרד מהחיים. הצילום הוא קסם והמצלמה היא השרביט - דרך נפלאה לבטא את שאני אוהב, דרך קצרה להגיע ללב. כשאנשים שואלים אותי באיזה ציוד אני משתמש התשובה שלי היא תמיד זהה: "בעיניים שלי". משפט אהוב: אל תצלם מה שאתה רואה תצלם את שאתה מרגיש :)

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים