סקייטבורד האוס: איך זה יהיה לגור בתוך סקייטפארק?

מאת יואב נקש מרץ 16, 2015

בית על גלים זה כבר לא רק קרוואן. החלום האולטימטיבי של רוכבי סקייטבורד שרוצים להכניס את הפרקטיקה שלהם לביתם מתחילה להתגשם - בין המטבחי לסלון ולחדר השינה, "PAS House" הוא הבית הראשון המיועד למגורים מסורתיים בשילוב אלמנטים מרכזיים המיועדים גם להחלקה על סקייטבורד.

בית הסקייטבורד הוא פרויקט מגורים פרטי קונספטואלי שנבנה במאליבו קליפורניה בשנת 2012. בבית זה ניתן להחליק ולנסוע על גבי הסקייטבורד בכל שטחו הפנימי וחיצוני. פייר אנדרה סניצררגס (Pierre Andre Senizergues) או בכינויו המקוצר "PAS" הוא אלוף עולם לשעבר, פרו סקייטר ומייסד חברת Etnies. את חזונו לבית PAS הוא הציג הציג במוזיאון La Gaite Lyrique בפריז - אב-טיפוס שהפך לאטרקציה כלל עולמית.

הבית מחולק לשלושה חללים נפרדים. הראשון כולל סלון, פינת אוכל ומטבח, החלל השני כולל חדר שינה וחדר אמבטיה והשלישי הוא שטח שמיועד לסקייטבורד בלבד. כך שבאופן כללי ניתן לנסוע על הסקיטבורד בכל מרחבי הבית. הקרקע הופכת לקיר והחיבור הרציף אל התקרה יותר רצף צינורי אובאלי ברדיוס של שלושה מטרים. בבית זה ניתן לנסוע ולעשות תרגילים גם על גבי הריהוט: בין אם זה לחלוף בנסיעה מעל פינת הישיבה, המטבח או חדר האמבטיה או כריילים על אובייקטים כמו שולחן האוכל או המיטה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים