סקייטבורד מיאווו..:) לקט קצר ואיכותי 04+10.04.2014

מאת יואב אפריל 10, 2014

יש מי ששומר אמונים לסקייטפארק הישן שליד מלון הולידיי אין. בסקייטפארק הצנוע שליד הים, הבריזה יותר נעימה, הנוף הכחול עוצר נשימה ויש הרבה ספייס לקפיצות ונסיעה. לסקייטפארק (הישן) יש משהו מיוחד שמקבל ביטוי בחברות מיוחדת - חדוות נעורים ומקום מפגש של הסקייטרים הותיקים. לפניכם לקט נבחר של קפיצות באומנות התמונות. מככבים דויד וגבריאל ותודה רבה לליהי שעזרה רבות במלאכת הצילום:) מיאו!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב

יואב נקש, צלם. עבורי המצלמה היא העין השלישית, התיעוד של הרגע הוא נצחי והזכרון הוא חלק בלתי נפרד מהחיים. הצילום הוא קסם והמצלמה היא השרביט - דרך נפלאה לבטא את שאני אוהב, דרך קצרה להגיע ללב. כשאנשים שואלים אותי באיזה ציוד אני משתמש התשובה שלי היא תמיד זהה: "בעיניים שלי". משפט אהוב: אל תצלם מה שאתה רואה תצלם את שאתה מרגיש :)

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים