לגלוש ברחובות ניו-יורק - Romain Lorent

מאת יואב נקש ינואר 15, 2013

החיים שלנו נראים לפעמים כמו מירוץ מטורף אחרי הזנב. לחץ מהעבודה מהמצב הכלכלי ומהחברה יכול להוציא אותנו מאיזון ואף לחנוק את שארית החמצן הנקי שנשאף לראותנו. כולנו צריכים רגע של מנוחה בדיוק כמו אותם רגעים של נחת שחווים הגולשים בזמן שהם מחכים לגל הבא: לצוף על הגלשן, לראות את כל נפלאות הבריאה נעים מסביב, האופק השקיעה, הציפורים ורחש הגלים – להתמסר למוזיקה הנעימה שמיתרי הטבע מנגנים.

 “L’Horizon” (האופק) הוא פרויקט צילום של האומן הצרפתי והמוכשר רומיין לורונט (Romain Laurent). באמצעות עריכה דיגיטאלית הוא מציג מציאות סוריאליסטית בעולם ריאליסטי שבה הוא יושב על גלשנו וצף באמצע רחובותיה הסואנים של ניו-יורק (Surf in the city). התמונות של רומיין ממחישות את הצורך שבבריחה למציאות שקטה, הרחק מכל המולת המכוניות, אלפי האנשים ומתחת לרבי הקומות המפלצתיים. בעולם הזה שרומיין יצר, הגולש מנותק מההמולה שמתחוללת סביבו, הזמן נעצר מלכת ובעמקי נשמתו הוא נמצא אלפי ק"מ הרחק משם, אי שם באמצע הים... לפעמים החלומות והפנטזיות הם כל מה שנשאר וברוב הפעמים זה כל מה שאנו צריכים:)   תמונות: רומיין לורנט Romain Laurent 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים