האלופה הבאה? לטטיאנה ווסטון-ווב יש את כל מה שצריך

מאת יואב נקש מרץ 08, 2015

הליגה המקצוענית בגלישה לנשים 2015 נראית גם השנה מבטיחה ומותחת עם כניסתה לסבב של הגולשת הצעירה מקוואי (Kauai), טטיאנה ווסטון ווב (Tatiana Weston Webb). הגולשת בת ה-18  מהוואי עם שיער הבלונד הנוטה ללבן, שמה את עיניה על הגביע הקדוש של אליפות העולם... ואם אתם חושבים שאנו מגזימים בהערכותינו אז חכו שתראו אותה גולשת. 

טטיאנה שוחטת את הגלים בחסות חברת Body Glove ונכנסה לסבב הנשים של 2015 כ-Rookie (הצעירה) היחידה. אנו לא היחידים שמנבאים את הכתרתה כאלופת עולם (מתישהו השנה או בשנה הבאה) שכן הגולשות הוותיקות של הסבב מתחילות להזיע כשהן שומעות את שמה. ויש להן סיבה טובה - אם נשפוט על פי ביצועיה על הגלים, אזי דרכה סלולה להצלחה.

"אני מאוד נרגשת להתחרות בסבב המצקועני של ליגת הגלישה לנשים", אומרת טטיאנה. "זה המקום שבו הכל מתחיל עבורי. אני לא יודעת מה העתיד צופן לי אני פשוט מאושרת לחיות כרגע את החלום שלי ומחכה בקוצר רוח לראות איך זה יתפתח. אני מרגישה כאילו מדובר בתחילתם של חיי".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים