חודש מאי נפתח בזבנג! הוודג' בקליפורניה לא מרחם

מאת יואב נקש מאי 07, 2015

הוודג' של מחוז אורנג' עושה וודג'י לגולשים. הוא מרים אותם על פסגת הר של מים וטורק אותם על קרקעית רדודה של חול, אך עד כמה שהוא מסוכן, הגל הזה פשוט מהפנט לצפייה. בתחילת חודש מאי 2015 כל החוף המערבי של צפון אמריקה קיבל טעימה של גלים גבוהים והבני דודים של גלי הענק מפוארטו אסקונדידו הגיעו לביקור ב-Wedge של קליפורניה.

גולשי הבוגי וגולשי הגלים האמיצים נהנו מאחד הימים הגבוהים של הסוול הדרומי. התפוצצו להנאתם וגם הצליחו לקדוח עווית הזויה של צינור גל. המקומיים אומרים ש"אתה צריך לכבד את הגל בשביל לגלוש עליו" ובהתאם לכך אנו נותנים כבוד גם לגל וגם לגולשים האמיצים בסדרת תמונות וקליפים מהפינוק שקיבלו ב-03 במאי 2015.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים