טריאתלון אשקלון הרביעי - 25.09.2013

יולי 25, 2014

שעת בוקר מוקדמת בחוף בר-כוכבא באשקלון ועל קו המים מוכנים לזינוק עשרות ספורטאים ומתחרים לטריאתלון הרביעי. מזג האוויר הסגריר התבהר אך הים נותר גלי והקשה על מקצה השחייה ושלוליות של מי גשמים שירדו בלילה החולף סיכנו את רוכבי האופניים; אך דבר לא עצר את האירוע הספורטיבי להתקיים ועם סיום הריצה תם לו עוד אירוע מכונן בענף הספורטיבי של העיר. לפניכם לקט תמונות נבחר והווי מהטריאתלון (שכלל מקצי מיני ספרינט וספרינט: שחיה, אופנים, ריצה) מיום רביעי 25.09.2013.

 לחצו כאן לצפיה בקליפ הטריאתלון מבית היוצר של MAXצפו באלבום המלא (270 תמונות) בפלייר הבא או/ו לחצו על התמונות המוקטנות המופיעות בהמשך העמוד. צילום: יואב נקש "צלם ים"
שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים