צינורות במרחב האורבני: לקדוח גם מחוץ למים

מאי 14, 2015

הם לרוב אובלים, חלולים, מערות של מים מלוחים. לקדוח צינור בים זה האור שבקצה פסגת החלומות של הגולשים על הגלים. המנח של הגוף בתנועת חץ כשהידיים מכוונות קדימה והגב שמתקמר לפי צורתו המעוגלת של הגל שעוטף את הגולש באהבה - צינורות הם הדרך שלנו להגיד "היינו שם ורק אנחנו יודעים איך זה מרגיש". ואת ההרגשה הזו לוקחים גם ליבשה. הצינורות של הים מתגלים אלינו כמעט בכל מקום: הם יכולים להיות בצורתו הטבעית של סלע, ביצירת אומנות מפוסלת או בתחנת אוטובוס. צינורות נמצאים בכל מקום ותמיד יהיה גולש שירצה להמחיש עד כמה זה דומה לדבר האמיתי.

באלבום הבא לקט נבחר של צינורות במרחב האורבני. רוצים לקדוח עוד? כנסו לקישור הבא באינסטגראם ותגלו כמה רעיונות לתמונות בתוך צינורות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים