גלריית הים של רעי קציר - V.I.Photographer

מאת רעי קציר אפריל 17, 2015

אז הכל התחיל בין העמודים של המזח הזה בחוף בית ינאי. בחוף הזה גדלתי וכשהייתי קטן עוד היה אפשר לטפס וללכת על המזח. בחוף הזה למדתי לאהוב את הים ואת הטבע ושגם צריך לשמור עליו. בחוף הזה למדתי לגלוש, ובחוף הזה צילמתי הכי הרבה - אז עם מצלמת פילם 35 מ"מ, והיום עם מצלמת ריפלקס דיגיטלית.

הצילום והגלישה ליוו אותי כל חיי ולפני מספר שנים החלטתי לאחד ביניהם. במשך מספר שנים שהיתי מעבר לים, טיילתי וגלשתי בכל העולם, ובכל מקום שהייתי גם דאגתי לתעד לא רק את הגלים אלא גם את הנוף, האנשים והתרבות המקומית.

פייסבוק: El Rey - photo by Ray Kazir

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
רעי קציר

רעי קציר, יליד 1985. נולד וגדל בחוף בית ינאי. חולה ים, גולש, צלם ופעיל סביבתי. טייל וגלש ברחבי העולם וגר 5 שנים בקוסטה ריקה. מרגיש הכי טוב בחום טרופי ובמדינות לא מערביות. מנסה לתפוס בצילום אינטרקציות ייחודיות ולא רק גולשים ששוחטים גלים. מוטו לחיים: Anything that gets your blood racing is probably worth doing - Hunter S. Thompson. פייסבוק / אתר

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים