גלריית הים של אורי מגנוס - V.I.Photographer

מאת אורי מגנוס ינואר 30, 2015

לפניכם גלריה שממחישה מדוע צילום הוא דבר נפלא. בכל תמונה חבוי רגע אחד בזמן ומאחורי כל מימד עוצר נשימה ניצב אומן שהקפיא את הזמן... בדיוק ברגע המושלם! אורי מגנוס מקיבוץ מעגן מיכאל הוא גאווה ישראלית - צלם ימי מוכשר וכישרוני. העין השלישית מצלמת את שהנפש רואה, הגוף הופך לאחד עם גלי הים. מגנוס משתמש בציוד צילום מגוון ותמונותיו שעיטרו מגזינים נחשבים זיכו אותו בפרסים יוקרתיים. אבל הזוכים הגדולים ביותר הם אנשי הים ואלו העוסקים בספורט הימי שהונצחו בעדשתו - גלריה זו היא דרכנו להודות לו על כל הנתינה, ההקרבה והיופי הנצחי שבצילומיו - מכל הלב, תודה רבה אורי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
אורי מגנוס

מתעד את ענפי הספורט הימי לסוגיו משנת 2007: גלישת גלים, גלישת רוח, קייט סרף, סאפ, צלילה ושייט. משתמש בציוד מגוון המאפשר צילום מן החוף וגם מהמים, שתי נקודות מבט אלו מרחיבות את אפשרות הבחירה המדויקת של "הרגע הנכון" הגורם לצופה להזדהות עם הגולש ועם חווית הגלישה - לחזור ולהתבונן בתהליך הגלישה מזווית שונה ובלתי מוכרת ברגעי שיא ובביצועים מיוחדים. לאתר של אורי • דף הפייסבוק

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים