רוח וגלים, קייט וגולשים - 30+31 בינואר 2015

מאת מקסים סרדיוקוב פבואר 04, 2015

שישי שבת בחוף הים של אשקלון, ימים יפים של שמש, רוח וגלים. בחוף הימיה הרוח מניפה את העפיפונים ומיתריהם מותחים את הגולשים אל העננים. בחוף דלילה של יום שישי הרוח חזקה הקשתה על תנאי הגלישה אך ביום שבת הגלים שבו להיות נקיים לביצועים. .באלבום זה לקט תמונות נבחר מהימים שישי ושבת 30+31.01.2015 בחוף דלילה והימיה באשקלון. צפו באלבוםם המלא (120 תמונות) בנגן המופיע למעלה או לחצו על הקישור הישיר הבא.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מקסים סרדיוקוב

מקצוען בתחום הצילום ועריכת וידיאו של ספורט האקסטרים ובעל ידע עצום בנושא מצלמות הגו-פרו. גולש גלים וסקי (אלוף ישראל לריצות ארוכות לנוער/קדטים) נשוי באושר ואוהב לטייל בעולם. תמיד נכון לעזור ובכל שאלה ניתן לפנות אליו.

תיק עבודותערוץ הגו-פרו

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים