איפה קלי? תמונות הפוטושופ של סלייטר שיעשו לכם בלבל'ה

מאת יואב נקש אפריל 29, 2016

במבט ראשון לא כל כך הבנו מה אנחנו רואים... ממתי לסלייטר יש רעמת שיער כמו של רוב מצ'אדו? במבט שני (לא בתוכנית של הערוץ הראשון) כבר הבנו שמדובר בסוג של פופ-ארט בעולם של פוטושופ דיגיטלי... וקלי סלייטר נמצא בכולם.

קלי סלייטר, הגולש הנערץ והספורטאי המעוטר בכל הזמנים, הוא גם אייקון תרבותי ווויזואלי. בעמוד האינסטגרם Ksl8ter, מעריציו בחרו להטמיע את זיו פניו בכמה פרצופים של דמויות אחרות. חלק מיצירות דיגיטליות אלו מלוטשות היטב וכמה מהן דורשות עוד קצת אימון עם קופי פייסט ומברשת. עם זאת, מדובר ביצירות חביבות ומבדרות שבחלקן מבלבלות את המציאות עם הדימיון.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים