חדשות
חדשותגלישה ← נציגים כחול-לבן: אביב, וובקה וקליין ישתתפו בתחרות ה-QS בישראל

נציגים כחול-לבן: אביב, וובקה וקליין ישתתפו בתחרות ה-QS בישראל

מאת יואב נקש דצמבר 16, 2015

בחודש ינואר הקרוב תתקיים בישראל תחרות רשמית של הליגה העולמית בגלישה (WSL). גולשים מקצוענים מכל רחבי העולם יגיעו לעיר המארחת נתניה, ויתמודדו באיוונט הראשון בסבב שנת 2016 של ה-QS. בתחרות זו ישתתפו גם נציגים ישראלים, גולשים תותחים, שאותם אתם לבטח מכירים: אביב ווקנין, וובקה מרליס ויוני קליין. בצעד נוסף שמטרתו קידום הספורט בקרב המין היפה והחזק, ארגון גולשי הגלים בישראל הוסיף לאיוונט Pro Netanya גם מקצים לנשים.

גם WSL, גם מקצוענים בינלאומיים, גם נשים וגם אלופי גלישה ישראלים... תחרות Pro Netanya הולכת להיות ליגה. אבל לפני הכל קצת רקע על ה-Tour: בין כל תחרויות הגלישה שמקיים ה-WSL במשך השנה נערך גם סבב ה-Qualifying Series - ובקיצור QS - תחרות המוקדמות שמקנה את הזכות להעפלה לסבב החלומות היוקרתי של אליפות העולם Championship Tour הידוע גם בקיצור CT. בתום סבב תחרויות המועמדים השנתי, עשרת הגולשים שמדורגים ראשונים יצטרפו לסבב האליפות.

בתחרות ה-QS מתחרים כ-96 גולשים מכל רחבי העולם. ארגון גולשי הגלים וה-WSL הודיעו גם על קיומם של מקצי נשים בתחרות הקרובה כך שמספר המשתתפים בנתניה יהיה כמעט כפול. כמו כן בתחרות זו תנתן גם הזדמנות למקומיים ולשם כך ייערך סיבוב מוקדמות לגולשים ישראלים שויוכלו לזכות בכרטיס כניסה לתחרות.

ארגון גולשי הגלים בישר בפייסבוק על השתתפותם של שלושה גולשים תותחים: אלוף ישראל 7 פעמים אביב ווקנין, קודח הצינורות מהמאלדיבים יוני קליין, וובקה מרליס השוחט הבת-ימי. "אני גאה לקחת חלק באירוע היסטורי שקורה אצלנו, כבוד גדול נפל בחלקי!", מסר בתגובה אביב ווקנין. ויוני קליין שבדיוק יצא מאיזה צינור אי שם בעולם אמר גם הוא שזהו "כבוד גדול לייצג את הגלישה הישראלית בתחרות בינלאומית, תודה רבה!".

אביב ווקנין, אלוף ישראל 7 פעמים, ישתתף בתחרות ה-QS של הליגה המקצוענית בנתניה. בהצלחה!

במשך כל תקופת התחרות (16-25 לינואר), יתקיים הפנניג גלישה שילווה במגוון אירועים בחוף וברחבי העיר נתניה, הופעות, ומתחם אקספו של חברות מובילות בתחום הגלישה בארץ ובעולם. פרטים נוספים בפייסבוק ובאתר של ארגון גולשי הגלים ונאחל הרבה הצלחה לגולשים הישראלים!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים