ותודה ל-Google Earth שמצא את הסיקרט ספוט של קלי

מאת יואב נקש דצמבר 21, 2015

הגל המושלם של סלייטר אפוף המסתורין יצר באז עולמי שהעלה בקרב כולם גם את יצר הסקרנות לגבי מיקומו הנוכחי. בסרטון שהציג את הגל המלאכותי המושלם של הגולש הטוב ביותר בעולם נאמר במרומז ש"האתר הנסיוני נמצא במרחק 110 מייל מהחוף" . 110 מייל מאיזה חוף? נניח שאין כוונתם לחוף הרצליה אלא לחופי ארה"ב, אז האם הבריכה נמצאת במזרח או במערב? החבר'ה באתר אינרשיה חיפשו ו- Google Earth מצא.

כמובן שקלי לא היה מגלה לכם את מיקומה של הבריכה, אבל בימינו הטכנולוגיים והמרושתים כל שצריך זה אינטרנט קונקשן וקצת חיפושים קדחתניים. כתב מערכת The Inertia, אלכסנדר הארו (Alexander Haro), עשה search בסגנון ריפ-קארל ממושב הכיסא ומול צג המחשב. "לאחר שעות שבהם חפרתי עמוקות, אני חושב שמצאתי את הכתובת", הוא כותב. "נכנסתי ל-Google Earth וכן, מצאתי בכתובת משהו שדומה לבריכת גלים... 110 מייל מהחוף".

אלכסנדר חיפש גוגל אירת' מצא. הבריכה של קלי אי שם בחוף ה... של ארצות ה... (תמונה: The Inertia)

אלכסנד שיתף את קוראיו בתצ"א לווייני שבו נראית בברור בריכה מוארכת. הוא אמנם העדיף שלא לשתף את ממצאיו מעבר לכך ולשמור בסוד את פרטי הנ.צ. המדוייקים של המקום, אך דאג להשאיר רמז עבה לקוראיו: "למור (Lemoore) בקליפורניה נמצאת כ-100 מייל מהחוף", כותב הארו. "אין שם הרבה למעט אולי בריכת גלים עתידנית אחת. אין בכוונתי לתת לכם את הכתובת המדוייקת אך עם קצת חפירות אתם יכולים למצוא אותה בעצמכם."

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים