חדשות

כבר לא שמועה: דיין ריינולדס סיים את דרכו בקוויקסילבר!

מאת יואב נקש נובמבר 04, 2015

רק לפני שבועיים פרסמנו ידיעה באתר על השמועות שרצות בענף הגלישה בנוגע לצרות הכלכליות של קוויקיסלבר וביניהן גם השמועה על כך שריינולדס היתפוטר. כעת מסתבר שלשמועה יש רגליים ובאופן רשמי התפרסמה הידיעה על כך. לאחר 12 שנים של שותפות, נפרדו דרכיהם של ריינולדס והחברה האם Quiksilver.

עוד כשהיה בן 17, חטפה אותו חברת קוויקסילבר והחתימה אותו על חוזה שמן. אז, בשנת 2003, דיין ריינולדס היה אמנם עדיין גולש צעיר אך לא יירחק היום ומספר שנים אח"כ הוא ייחשב לגולש השני הטוב ביותר בעולם - אחרי קלי - שלימים יכתיר אותו בתואר "הגולש הטוב ביותר בעולם". ריינולדס היה נכס כלכלי לחברה בהאנטינגטון ובמשך 12 שנים הוא עשה דברים נפלאים עבורה. נערים ונערות צבאו על חנויות החברה בשביל לגעת בתהילה וללבוש את השורטים בעיצובו וחתימתו. אבל כמו שנהוג לומר: "לכל דבר בחיים יש גם סוף".

תחילת הסוף הייתה בשנת 2011 כשריינולדס החליט שדי לו מכל התחרויות אבל לא לפני שהוא חתם עם קוויקסילבר על חוזה של 3 מיליון דולרים שהיה אמור להיות תקף עד 2017. מאז שפרש מהסבב המקצועני תהילתו של ריינולדס גוועה וכך גם רווחיותה של קוויקסילבר, אם כי לא באשמתו הישירה. הצרות הכלכליות של החברה הגיעו עד לתחתית הבאר כשבתחילת חודש ספטמבר היא הגישה בקשה לפשיטת רגל. בהתאם לתנאים שקבועים בחוזה בין השנים, החברה יכלה לשנות את סעיפיה ולקצץ בסכום או לבטל את שותפותה עימו. שנה וחצי לאחר שסלייטר סיים את קשריו עם קוויק, ריינולדס החליט שזהו הזמן גם בשבילו להפרד מקוויק ולהגיד לה שלום.

עד כמה שזה יהיה עצוב לראות את דיין ריינולדס גולש על גלשן בלי סטיקר עם לוגו אדום, נותרת השאלה "מה הלאה ולאן מועדות פניו?". האם הוא ילך בדרכו של סלייטר ויפתח עסק קימעונאי למכירת בגדים אופנתיים או שיצטרף לטים הבגדים של המלך? זה עדיין מוקדם מידי בשביל לדעת את כל הפרטים הג'וסים לעתיד אבל השמועה אומרת (כן, עוד שמועה) שלריינולדס יש איזה דיל עם חברת Vans ודין ודברים איתם על חוזה של 2 מיליון דולרים. זוהי אמנם רק שמועה אבל כבר יצא לנו להבין שלשמועות יש רגלים...

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים