גולשת מענטזת: החימום / ריקוד של אנסטסיה אשלי :)

מאת יואב נקש אוגוסט 06, 2013

חימום השרירים ומתיחתם זהו השלב הראשון והחשוב לפני כניסת הגולשים למים. שחרור השרירים והארכתם יכולה לשפר את הביצועים על הגלים וכמו כן להרפות את המחשבות ולגלוש בראש נקי. לכל אחד יש סגנון חימום משלו אבל לגולשת המקצוענית אנסטסיה אשלי יש דרך מיוחדת למשוך את תשומת לב הצופים עם ריקוד חושני שאי אפשר להתעלם ממנו... :)

art3

אנסטסיה אשלי בת ה-26 נולדה בלוס אנג'לס קליפורניה ב-10.02.1987. בגיל 5 הוריה העתיקו את ביתם להוואי ואנסטסיה התחברה במהרה לתחביב שהפך בערוב הימים למקצועה – הגלישה. על אף שהיא לא הייתה היחידה שעסקה בספורט הגלישה היא הוכיחה שיש לה יכולת אדירה וכישרון מולד שבעזרתם הצליחה להתברג ברשימת הגולשות המקצועניות בעולם. יופייה, כישורי הגלישה וחיטוביה האתלטיים משכו תשומת לב רבה והיא זכתה בפרסום רב על גבי מגזינים נחשבים והייתה לפרזנטורית של כמה חברות ספורט וגלישה גדולות כגון אוקלי, גלשני אינפיניטי, ועוד. אנסטסיה היא טבעונית וחברה באיגוד PETA  ומשמשת כאחת מהדוברות הרשמיות של הארגון.

anastasia ashley אנאסטסיה אשלי

בדרך כלל, כשגולשים מבצעים חימום לקראת כניסתם לים או למקצה בתחרות גלישה, הם תופסים פינה מרוחקת ושקטה, נכנסים ל"זון" (Zone) וממקדים את מחשבתם. לראות מתיחות של גולשים ממין זכר זה דבר שבשגרה אך כאשר המין הנשי מבצע את המתיחות עם בגדי הים הזעירים, זה תמיד נראה הרבה יותר סקסי. נשים יכולות לסובב את ראשי הגברים בנקל (וגם ראשיהם של נשים אחרות)... הן לא צריכות לעשות הרבה, חיטובי גופן גורמות להסחת דעת אינסטינקטיבית לפחות לאלו שזוהי העדפתם המינית. אבל אם בכוונתה של האישה להוציא את עיני הצופים מחוריהם אז אין כמו ריקוד חושני שמלווה בענטוז הישבן כמו הופעתה של הגולשת אנסטסיה אשלי לפני כניסתה למים בתחרות ה-Supergirl.

art4

תחרות הסופרגירל נערכה בתחילת חודש אוגוסט 2013 במזח אושן –סייד (Oceanside Pier) בניו-יורק. אנסטסיה שלא העפילה למיקום טוב בתחרויות קודמות חזרה להתחרות עם הרבה מאוד "פלפל בישבן" ... לפני כניסתה למקצה ובשעה שהאזינה למוסיקה באוזניות, אנסטסיה משכה את תשומת ליבם של קהל הצופים והשופטים כשערכה סידרת תרגילי חימום חושניים. החימום / ריקוד של אנסטסיה נקרא "טוורקינג" (Twerking) שמתבטא בהנעת האגן מעלה ומטה בקצב שקשוקי ישבן. הצלמים על החוף לא היו יכולים להישאר אדישים לעינטוז ישבנה ודאגו להוסיף מוסיקה לקצב ריקודה. אז למי שיש חולשה לישבנים של גולשות אתם יכולים להצטרף ל-4 מיליון צופים שמרגישים כמותכם...!חימום או "חירמון"? את זה אתם תקבעו :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים