ישו השייפר: זהו הגלשן השקוף של ג'יזס!

מאת יואב נקש נובמבר 26, 2016

במהותה גלישה היא אומנות ובהליכה על המים מתבטא קשר רוחני ישיר ליכולות ששמורים רק לכאלו שנחשבים אלים. גלשנים הם יצירת אומנות בפני עצמם אבל הגלשן הבא הוא כבר צעד אחד לקראת הגשמת מעשה קוסמות בן 2000 שנה. מישהו ממש רצה ללכת על המים כמו ישו אז הוא גם כינה את הגלשן בשם Jesus Board - בשם האב והבן השייפר קבלו את הדבר השקוף הבא.

שקוף שזה גלשן אבל לא ברור מי אחראי ליצירה - ייתכן שבאמת מדובר בשייפ של ישו כי מפתחו נותר בעילום שם. 90 אחוז מה"ג'יזס בורד" עשוי מחומר קשיח ושקוף עמיד בלחצים וכזה שלא נשבר בקלות (סוג של פלקסיגלאס). על אף שהוא נראה כמו גימיק חביב, ישו השייפר, טוען שהוא מספק חווית גלישה חלקה ומהירה... כנראה לעולם הבא.

לגלשן אין שדרית והמסגרת תומכת בחלקו השקוף. ככל הנראה שעווה תסתיר את הנוף של השוניות אך מבלי למרוח שעווה יתאפשר לראות את הכרישים. תאמינו או לא אבל המחיר לרהיט השקוף הזה שנקרא גלשן הוא 749 דולרים ובכוונת החברה שמייצרת אותו (אולי הוותיקן?) לעשות גם דגמי סאפ ווייקבורדס שקופים. ג'יזס כרייסט!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים