פצוע נוסף בפייפ: ביד דורברדיג' שבר את עצם האגן

מאת יואב נקש דצמבר 17, 2015

פייפליין לא מרחם וממשיך לגבות מחיר מהגולשים המקצוענים. הגולש האוסטרלי ביד דורברידג' שבר את האגן בווויפאאוט אכזרי במהלך סיבוב מספר 3 בתחרות נגד קיאנו אסינג. הגולש האוסטרלי נחבט בריף הרדוד וחולץ במהירות אל החוף על ידי הג'ט סקי והובהל לבית החולים. הרופאים שטיפלו בו מסרו כי הגולש בן ה-32 סובל משני שברים באגן, מקדימה ומאחור, והוא יאלץ להעדר מהים ומהגלישה לתקופת החלמה ארוכה.

רגע לפני... ביד דורברידג' תופס את הגל שיסיים לו את העונה.

"זוהי בהחלט לא הדרך שבה רציתי לסיים את העונה", אומר דורברידג' ממיטתו בבית החולים. "סיימתי אותה עם שבר ונקע באגן. אני נכנס לחדר הניתוח בעוד מספר שעות בכדי שיקבעו את השבר עם לוחות פלטינה מקדימה ומאחור. אני מודה לצוות החילוץ במים ולרופאים של התחרות שדאגו לי. כמו כן לאישתי ולחבריי על כל התמיכה והאהבה. מה שלא הורג, מחשל אותך".

קירן פארו הקומישינר של הליגה מסביר ש"זה מסוג הדברים שאף פעם אי אפשר לצפות אותו אבל אתה יודע שזה אפשרי שזה יקרה". מקרה פצעיתו של דורברידג' מצטרף לרשימת המקרים שארעו בחודש האחרון בהוואי עם טביעתו של אוון גיזלמן, פריקת הכתף של מארק מת'יוס החתך שקיבל בפניו מיקאלה ג'ונס וזעזוע המוח שקיבל אוון רייט. נוסיף לכך גם את הבשורה המרה שקיבל מיק פאנינג על מות אחיו ונקווה שעד הגמר הכל יעבור בשלום.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים