חדשות

חוזר לשורשים: קנואה איגראשי ייצג את יפן בסבב האליפות של 2018

מאת יואב נקש פבואר 15, 2018

קנואה איגראשי הוא אמריקאי ממוצא יפני. הגולש בן ה-20 אמנם נולד בהאנטיגטון ביץ' קליפורניה אבל בחזקתו גם אזרחות מארץ השמש העולה - זו שבכוונתו לייצגה באולימפיאדת טוקיו 2020. בכדי לממש את תוכניותיו לקראת מדליה אולימפית הוא הכריז לפני מספר ימים כי ייצג את יפן בסבב האליפות של הליגה בשנת 2018. במהלך טקטי זה איגראשי יהיה לגולש היפני הראשון בסבב החלומות של ה-WSL.

אני מעוניין להתחרות באולימפיאדה וגאה לגלוש עבור יפן. יש לי הרבה מאוד תמיכה ואוהדים שם, אז זה יהיה משהו שהם יוכלו לעודד עבורו", מסביר איגראשי. "המשחקים האולימפים הוא אירוע הספורט הגדול ביותר ומשהו שחלמתי עליו כילד. מעולם לא חשבתי שזה יתאפשר לגולשים. זה מלהיב אותי מאוד ובכוונתי לייצג (את יפן) בצורה הטובה ביותר".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים