כדורגל חופים - חוף בר-כוכבא

מאת יואב נקש יולי 25, 2014

ימי הקיץ החמים כבר כאן ואנשים רבים נוהרים אל חופי הים, נהנים מחומה של השמש וטובלים במים הצוננים התכולים –אך לא רק. בחוף בר-כוכבא מציעים לנו קצת מעבר למטקות וחסקה ... עכשיו יש לנו גם כדורגל.

במיוחד עבור כך הכשירו מגרש שנראה כאילו היה שם מאז ומעולם, מיקומו הדרומי בקרבת פיתחה של המרינה לא תפס את מקום הרוחצים אלא רק הוסיף לו נופך מגוון צבעוני מקורי וספורטיבי. 

כדורגל החופים נפוץ מאוד באזורים של דרום אמריקה ומזרח אסיה, עכשיו אפשר להגיד שגם אנחנו על המפה. בעבר היו מספר נסיונות לקיים פעילויות מעין אלו בחוף דלילה כגון כדור עף חופים ופעילויות לנשים אך ההיענות היתה פחותה - אך הפעם הדבר נראה הרבה יותר מבטיח.

טורניר החופים מאורגן להפליא וכולל קריינות ומוסיקה וצוות מעודדות לוהטות, הקבוצות נחלקות לשחקנים חובבנים ומקצועיים בינהם היה ניתן לראות את קרלוס צ'קאנה, שחקן הפועל אשקלון לשעבראשר זוכר לנו רק טובות –גראסיאס אמיגו.

היוזמה המבורכת מופקת בחסות אתר אשקלון NEWS הלונה, ובתי עסק נוספים באשקלון אשר בכוונתם להמשיך ולהפעיל את טורניר החוף בכל ימי שישי של הקיץ הקרוב.

אז תרשמו לפניכם את שישי הבא ... והבא אחריו כדורגל חופים לא רק בחו"ל - ואת הגרעיננים בבקשה - לשמור בשקית.

צלם ים מברך ותומך על החידוש המרענן בחופינו – כן ירבו. 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים