ביבי הזמין את גבריאל מדינה לישראל: מדינה השיב בחיוב!

מאת יואב נקש אפריל 04, 2019

אחד באפריל עבר, זו ידיעה אמיתית! עם ביקורו של ראש ממשלת ברזיל בישראל ז'איר בולסנרו, הוא פנה לכוכבים הכי גדולים בארצו, ניימאר וגבריאל מדינה והאיץ בהם לבקר בישראל. ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, חזר על דבריו של עמיתו ואילו השניים השיבו לו בחיוב: אלוף העולם בגלישה גבריאל מדינה ושחקן הכדורגל ניימאר יגיעו לישראל בקרוב.

הבחירות בישראל קרובות מתמיד ואם נמנענו עד כה מלהתייחס לכך, הרי שביבי לא מותיר לנו ברירה. ראש ממשלת ישראל רושם עוד הישג תודעתי תקדימי ומפתיע מחזית הגולשים. במהלך ביקורו בן ה-4 ימים של בולסנרו בישראל שהבטיח להקים נציגות כלכלית בעיר הבירה ירושלים הוא דאג גם לחזק את הקשרים הידידותיים שבין המדינות כשהוא שולח את התותחים הכבדים של ברזיל לבקר בארץ הקודש. זהו ללא ספק מהלך טקטי עם תזמון מחוכם של ראש הממשלה המכהן שמטרתו לא רק לקושש עוד קולות מצביעים אלא לפעול בהליך יח"צני מבריק למען מדינת ישראל.

בציוץ הוידיאו שהעלה בולסונירו לטוויטר נראים שני ראשי המדינות כשהם פונים לניימאר ומדינה ומזמינים אותם לבקר בישראל. "שלום מדינה, שלום ניימאר, מחכים לכם בישראל", אמר בולסונירו. מיד אחריו פנה ביבי לשנים ואמר: "אני אחזור על זה. בואו בבקשה לישראל. שניכם מוזמנים, ניימאר ומדינה, ותביאו את כולם איתכם. ירושלים מחכה לכם".

ראשון השיב ניימאר שאמר: "שלום ביבי ובולסונארו. תודה שזהזמנתם אותנו, ישראל אנחנו באים." אחריו גבריאל מדינה שצולם על רקע נופי הגולד קוסט אמר: "שלום ביבי ובולסונארו, תודה שהזמנתם אותנו לישראל. ישראל, אנחנו באים. תודה רבה"!

אז כשביבי מבקש, בולסונארו מקיים. ההזמנה "הספונטנית" הזו הפתיעה גם אותנו. שני כוכבי-על בדרכם לישראל! כעת עולה השאלה "מתי" ועל זה אין עדיין תשובה. האם השנים יגיעו יחדיו או בנפרד ולכמה זמן? הדבר הבטוח הוא שמדינה לא יגיע לפחות עד ה-13 באפריל, התאריך שבו אמורה להסתיים התחרות בגולד קוסט. Bem Vindo Neymar e Madina!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים