חדשות

גלשן מהסרטים: הגלשן של 'בודי' נמכר במחיר של 64,000 דולרים!

מאת יואב נקש מאי 03, 2017

זה היה יכול להיות שלכם אבל מישהו הקדים אתכם וגם הציע יותר מכם. הגלשן הלג'נדרי של בודי האגדי מהסרט "נקודת פריצה" המיתולוגי נמכר על ידי מעריץ שרוף במחיר שיא של 64,000 דולרים! גלשן הספיידר שאותו בנה דייוויס ג'רוויס משנת 1991 ושכיכב בסצנת הגלישה הלילית, הוצע למכירה במכרז יחד עם מספר פריטים של השחקן המנוח פטריק סווייזי.

מלבד הגלשן נמכרו במחירים יותר שפויים גם חליפות גלישה ששימושו את סוויזי בחזרות ובסרט, ציוד סקיידייב ועוד מספר גלשני ספיידר שעליהם התאמן. חליפת הגלישה של סוויזי נמכרה בסכום של 9,375 דולרים, חליפת השורט שבצידה הפנימי כתוב במרקר "Bodhi" נמכרה ב-8,960 דולרים, גלשן לימוד נוסף של ספיידר גרף 6,680 דולרים וציוד הסקיידייב ב-4,480 דולרים. להלן קטע קצר מהסרט שבו מופיע הגלשן של 64 אלף הדולרים (דקה 3:23).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים