קאריסה מור בישראל: ככה אומרים אלוהה בעברית :)

מאת יואב נקש ינואר 10, 2017

מרביתכם כבר כנראה יודעים וחלקכם אולי אפילו הספיק לעשות איתה סלפי, קאריסה מור, אלופת העולם  בגלישה 3 פעמים, נחתה בישראל בצהרי יום שני ה-09 בינואר 2017 לביקור היסטורי. המלכה מהוואי הגיעה לביקור מלכותי בארצנו הקטנה למשך שבוע אחד יחד עם אחותה הצעירה קאיילה ואביה כריס. לגולשת המופלאה בת ה-24 מצפה שבוע עמוס עם לו"ז צפוף בין בין סוול אחד לשני.

קאריסה שנמצאת בדרכה למרוקו קפצה לביקור קצר בישראל לפעילות עם עמותת "surfing 4 peace" ויח"צ לחברת "Hurley". מארחה הרשמי בישראל, צחי האוס, אסף את הפמליה מנמל התעופה בן גוריון וזמן לא רב אחר כך הוא כבר דאג לארגן לאלופה קבלת פנים חגיגית ברוח האלוהה בחנות בורדרליין בהרצליה. "קריסה ומשפחתה מתכוונים לבלות בישראל במשך השבוע הקרוב, ולמזלנו נוכל לארח אותה בצורה הטובה ביותר עם סוול שכנראה גם הוא שמע על הגעתה לארץ והחליט להישאר איתנו במשך הימים הקרובים". נכתב בעמוד הפייסבוק של החנות.

קאריסה ואחותה קאיילה זוכות לקבלת פנים חמה עם מעריצים מישראל. (תמונה: פייסבוק בורדרלין)

אל המפגש עם אלופת העולם בקניון שבעת הכוכבים הגיעו גולשים ומעריצים רבים שזכו להצטלם, לקבל חתימות ולשוחח עם האלופה. "תודה רבה על קבלת הפנים החמה", כתבה מור בעמוד האינסטגרם שלה. במהלך שהותה בישראל קאריסה צפויה גם להפגש גם עם נציגים מקהילת הגולשים שמובילים לשינוי וביניהם חברי עמותת "סרפינג 4 פיס" ו"הגל שלי". " זה מרגש שלראשונה מגיעה אלינו גם אלופת עולם בגלישה ולא רק גברים. קצת לקדם את הצד הנשי שתופס תאוצה חזקה בשנים האחרונות", אומר ארתור רשקובן מנהל עמותת ספרינג 4 פיס.

ביום חמישי, ה- 12 בינואר בשעה 16:00, תפגש מור עם בני נוער מעמותת "הגל שלי" בחוף הרביירה בבת ים ובסיומה של שיחה היא גם תכנס לגלוש איתם בסשן משותף. "הגל שלי מפעילה תכנית התפתחות אישית לנוער דרך גלישת הגלים שמטרתה להעצים כוחם, נחישותם והתמדתם של בני נוער עם התמודדותם מול האתגרים שיש בים", מסביר ירון וקסמן מנהל העמותה. "המפגש עם מור יעניק לבני הנוער דוגמא אישית ומוחשית להישגים שאליהם ניתן להגיע בחיים" כאמור, הזמנה זו פתוחה לכולם להגיע ולקחת חלק במפגש המיוחד.

קאריסה מור עם דוריאן פסקוביץ' האגדי ב-2013 אורחת כבוד של Surfing 4 Peace בישראל. (תמונה: אלבום התמונות של משפחת פסקוביץ')

הערת עורך: חרף נסיונות רבים ללקט עוד שביבי מידע ומאחר ולא קיבלנו מענה לכל שאלותינו, נותרנו גם אנחנו באתר צלם ים ללא הרבה תשובות בנוגע להמשך השהות של האלופה. למעשה, אין באפשרותנו להסתמך רק על המקורות הרשמיים ואם לומר את האמת אנו מעדיפים את הסיפור האישי שלכם הגולשים. אז אם יש בידכם תמונות, קטעי ווידיאו או חוויה אישית מהמפגש שלכם עם קאריסה, נשמח אם תבחרו לשתף איתנו.

לקאריסה ומשפחתה אנו מוסרים ים של אהבה ומקווים שביקורם בארץ יהיה בלתי נשכח - Welcome!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים