קאריסה מור זוכה באליפות העולם בגלישה לנשים 2015!

מאת יואב נקש דצמבר 04, 2015

קבלו את המלכה - בפעם השלישית בקריירה שלה - קאריסה מור (Carissa Moore) זוכה בתואר הנכסף של אלופת העולם בגלישה לנשים. לאחר 10 תחנות מסתיים לו הסבב המקצועני של סמסונג גלקסי לשנת 2015 לנשים. הגולשת המופלאה מהוואי ניצחה את סאלי פיצגיבונס בגמר שנערך בהונולואה ביי (Honolua Bay) במאווי על גלים של 4-6 פיט והניחה את הכתר על ראשה.

בסקר שערכנו באתר 51 אחוז מהנשאלים הצביעו שקאריסה מור תזכה באליפות העולם. רק 8 אחוזים חשבו שפיצגבונס או קולוג יזכו בתואר. הרוב צדק והאחת ניצחה. מור נתנה תצוגת גלישה ספקטקולרית לאורך כל השנה והפציצה גם בגמר עם ניקוד כולל של 19.50 שכלל גם גל של 10 מושלם.

"נהנתי מכל הדרך ובמיוחד לראות שזה השתלם. זה היה פיניש מעולה לעונה חזקה. זהו מקום שאני אוהבת לגלוש בו וזה פשוט הצית בי את האש שגרמה לי לסיים את העונה בגדול. זה היה אחד מהצינורות הגדולים ביותר שתפסתי במהלך תחרות ואני אסירת תודה על הכל", אומרת מור נרגשת. "הסתכלתי אל עבר קורטני וראיתי בה נחישות עזה. היא הגיעה מוכנה והיא הגיעה אל הגמר. היא נתנה פייט."

קורטני קולוג (courtney conlogue) סיימה את העונה במקום השני אבל היא כבר מסתכלת אל עבר הסבב של השנה הבאה ואל עבר אליפות העולם הראשונה שלה ב-WSL. "זו היתה העונה הטובה ביותר שלי עד כה ואני לא יכולה להסתכל לאחור ולהגיד שלא יכולתי לעשות יותר טוב מזה - תמיד ניתן לעשות עוד", אומרת קולוג. זה קצת מבאס שלא הגעתי למקום הראשון אבל כעת אני כאן בסוף העונה, מסתכלת קדימה אל עבר השנה הבאה".

2015 Women's Samsung Galaxy Championship Tour | Top 10

1. Carissa Moore HAW
2. Courtney Conlogue USA
3. Sally Fitzgibbons AUS
4. Bianca Buitendag ZAF
5. Tyler Wright AUS
6. Lakey Peterson USA
7. Tatiana Weston-Webb USA
8. Johanne Defay FRA
9. Nikki Van Dijk AUS
10. Malia Manuel HAW

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים