חדשות
חדשותקהילה וחברה ← השפלה בשידור חי. מגיש הטלוויזיה לאלוף בגלישה: 'תתרחק מהחברה שלי'

השפלה בשידור חי. מגיש הטלוויזיה לאלוף בגלישה: 'תתרחק מהחברה שלי'

מאת יואב נקש פבואר 19, 2015

הגולש האמריקאי קולוהה אנדינו (Kolohe Andino) לא ציפה שראיון הזכייה שלו בתחרות באוסטרליה יכלול התבטאות מביכה בשידור חי שתופנה ישירות אליו ממנחה הטלוויזיה. המנחה בחר להעמידו במקום והפציר בו שיתרחק מהחברה שלו כי הוא ראה את המסרון שכתב לה בפון. ההתבטאות הטלוויזיונית הפכה שנויה במחלוקת בגלל השימוש ב-" F word". קולוהה אנדינו בתגובה: "אני המום, הדברים יצאו מכלל פרופורציה".

לא למקלחת כזו קרה ציפה קולוהה אנדינו לאחר זכייתו בתחרות QS 6000 Australian Open of Surfing במאנלי. גולש הפרו מצא את עצמו בראיון מהגהינום כשמנחה הטלוויזיה הקנאי לחברתו בחר להעביר לו מסר נוקב בשידור חי שהביך אותו מאוד והשפילו עד עפר.

קולוהה אנדינו בדרך לניצחון בתחרות הגלישה באוסטרליה... כמה רגעים לפני "ההפסד" בראיון.

אנדינו התראיין לערוץ V האוסטרלי ונשאל על ידי המראיינת החביבה קאריסה וולפורד (Carissa Walford) איזה טיפים הוא יוכל לתת לגולשת חובבנית שכמותה. לאחר שסיים את דבריו הודתה לו המראיינת והשידור הועבר אל האולפן בו ישב המנחה דני קלייטון (Danny Clayton). כשקלייטון קיבל את השידור לידיו הוא מצא בזה הזדמנות פז בשביל לתת לאנדינו בראש ולהעמידו במקומו. "יש לי גם כמה טיפים לקולוהה", אמר קלייטון בחיוך עוקצני. "תתרחק מהפ***ג חברה שלי! ראיתי את המסרון שששלחת לה וגרם לה לאי נעימות".

I've got some tips for Kolohe too actually, that's stay the f*** away from my girlfriend! I've seen the text you've been sending her and then making her feel uncomfotable

כל סוד סופו להתגלות... בשידור חי לפני כל העולם! קלייטון בהנחתה על אנדינו

קאריסה המראיינת הצליחה איכשהו להסתיר את מבוכתה ובצד התמונה קולוהה נראה המום אך בשליטה - שניהם לא היו מוכנים להנחתה הזו של קלייטון ועל המסר הנוקב שהועבר דרכו, כנראה בהוראת חברתו. כשהרוחות לא נרגעו והקטע הופץ בכל העולם, קולוהה נאלץ להגיב על כך ואמר: "כשראיתי את זה הייתי ממש מבואס, זה ממש הטיל ספקות בנוגע לאישיותי. המסרון ששלחתי לחברה שלו איבד כל פרופורציה".

When I first saw it I was pretty bummed, it really questioned my character and it was completely blown out of proportion, the text messages I was sending to his girlfriend

מבין כל הציטוטים ועדויות המקרה, הדבר היחיד שחסר הוא הטקסט מסג' (האם יש מצב שהוא כתב לה "ערה?") אבל היי... שכל אחד ינסח לעצמו בדימיון את מה שהיה כתוב שם (או שלא). וגם בלי כל האינפו הזה כל שנותר לנו כרגע זה להבין מיהי אותה בת זוג של קלייטון שאנדינו שלח לה מיסרון בפון? אז אל תטעו לחשוב שמדובר במראיינת כי החברה המדוברת היא בכלל הדוגמנית זואי קרוס (Zoe Cross).

 "יש לי גם כמה טיפים לקולוהה", אמר קלייטון בחיוך עוקצני. "תתרחק מהפ***ג חברה שלי! ראיתי את המסרון שששלחת לה וגרם לה לאי נעימות".

בקיצור: זוהי קרוס

(אזהרה: צפייה בתמונות ובוידיאו הבא יכול לגרום לשליחת מסרונים לחברות של אחרים)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים