חדשות

תורו של הבלונד: ג'ון ג'ון פלורנס מככב על שער מגזין ווג האיטלקי

מאת יואב נקש מרץ 18, 2016

הם כולם היו שם באיזשהו שלב בחייהם ותמונתם עיטרה בצורה כזו או אחרת שער או עמוד אמצע של מגזין מפורסם - לרוב בלי חולצה. מיק פאנינג על שער Elle, גבריאל מדינה ב-Time, קלי סלייטר ב-ESPN, סטפאני גילמור ב-Vouge וכעת ילד הפלא מהוואי עם התלתלתים הזהובים זוכה לככב על שער מגזין האופנה "ווג" האיטלקי. כשפניו של פלורנס מעטרים שער מגזין שאינו חלק מתעשיית הגלישה מדובר בדבר בהחלט לא שגרתי שמוכיח כי הסלבס של היום הם יוניסקס לכל דבר.

זוהי למעשה הפעם השלישית שבה פלורנס זוכה לחשיפה במגזין ווג. הפעם הראשונה שלו הייתה לפני שחגג את יום הולדתו ה-10 ובשנה שעברה (2015) היא כיכב במגזין הבריטי. במהדורה איטלקית זו מופיעה כתבתו של ברוס וובר (Bruce Weber) ולקט מדבריה של דיבי פלטצ'ר (Dibi) אשתו של אגדת הגלישה הרבי פלטצ'ר (Herbie Fletcher). תמונותיו של JJF צולמו על ידי צלם הגלישה המעולה בראיין ביילמן (Brian Bielmann) שחרג במקרה זה מתחומו לטובת צילום אופנה.

ג'ון ג'ון פלורנס "שחקן קולנוע"

בעולם של היום כבר אין תחומים ממודרים. גלישה הפכה מזמן להיות חלק מהלייפסטייל והמיינסטרים וכמוהם גם האלופים שעוסקים בספורט. גבולות הידוענים והידוענות מתטשטשים ואפשרויות החשיפה רק הולכות ומתרחבות לאפיקים חדשים מחוץ לתעשייה - בשל כך, בימינו כל גולש הוא גם סוג של "שחקן קולנוע" ובין אם תרצו או לאו, זה מה שנדרש בשביל להיות שם. אבל הנחמה היחידה בפרסום מעין זה הוא שאת החשיפה מקבל מישהו שמוכר בשל יכולותיו המופלאות ולא בהרכח בגלל המראה שלו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים