לחיים: פאנינג ופרקינסון מבשלים בירה ומוזגים עליה פרטים

מאת יואב נקש פבואר 08, 2016

אם ישנו דבר שמייחד את הגולש האוסטרלי מכל השאר זה שביד אחת הוא תמיד יחזיק בגלשן ובידו השניה בבירה צוננת. שני אלופי העולם לשעבר, מיק "הברק הלבן" פאנינג וג'ואל "פארקו" פרקינסון, רוצים להכניס לייבל חדש לבאר השכונתי. השנים, יחד עם ביד "דורבו" דורברידג', לא השקיעו את כספם בבושם ריחני (כפי שפרסמו בתחילה ועבדו על כולם) אלא במבשלת בירה טעימה - באלטר (Balter) שמה - שאותה הם אמורים להשיק כבר בחודשים הקרובים.

כל אלוף עולם והבירה שלו. האחד אוהב להשקיע את כספו בגלים מושלמים, והאחרים במשקאות משמחים. גו'אל פרקינסון ומיק פאנינג נמצאים קרוב מאוד למזיגת הבירה הראושנה לכוסם והם התיישבו לשוחח בתוכנית הבוקר האוסטרלית "Sunrise" על תוכניותיהם לקראת הבאות. המנחה חושבת שהסלוגן הכי טוב לבירה שלהם הוא "שתה את הבירה וגם אתה תוכל להכניס אגרוף לכריש" ... (אולי היא צריכה לעבוד על הקופירייט או שאנחנו צריכים להבין את ההומור האוזי).

שני ה-Mates, לוקחים את העסק כמו בגלישה - בתשוקה רבה. משהו שמאוד אכפת להם ממנו, משקיעים בו זמן רב אבל כמובן גם רוצים להרוויח ממנו. הם מעורבים בכל התהליך - מהרגע שבו הם שמו את כספם על השולחן ועד הרגע שבו הם טועמים את המוצר. ובין לבין הם לא שוכחים ליהנות ולהתבדח על "התפקידים": פארקו הוא "המנהל הטעימות" ומיק פאנינג "השרת" שמנקה אחריו. "אני לא חושב שצריך לקבל הסמכה בתור שרת אבל כן, אני זה שמנקה את הבלאגן אחריו", אומר פאנינג.

כיאה לתקשורת, באשר היא, תמיד היא תנסה לחלץ עוד קצת פרטים אישיים. כשפאנינג נשאל על השנה המטורפת שלו הוא הצליח להתחמק באלגנטיות מתשובות קונקרטיות על הפסד התואר, פרידתו מקאריסה דלטון וכמובן מהמפגש הלא מתוכנן עם הכריש. "אני בסדר", הוא אומר. "שנה שעברה הייתה קשה במיוחד. אבל תראו, אני חייב להמשיך לחיות. חייבים להמשיך הלאה". אז בעוד כמה זמן כשתגיעו אל הפאב אולי תמצאו את עצמכם אומרים לבארמן: "תמזוג לי שתים פאנינג בבקשה".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים