חדשות
חדשותגלישה ← לסינים העתק של דגם סלייטר: אז איך אומרים בריכת גלים בסינית?

לסינים העתק של דגם סלייטר: אז איך אומרים בריכת גלים בסינית?

מאת יואב נקש פבואר 01, 2019

כבר למדנו להבין שכמעט לכל מקור אמריקאי יש העתק סיני וזה לא פוסח על בריכות הגלים. הסינים מוכיחים פעם נוספת שאין דבר שהם אינם מסוגלים לחקות ובסרטון שהתפרסם לאחרונה נראה דגם הדומה לבריכת הגלים של סלייטר שהוקם במחוז היינאן.

העיר אנייאנג נמצאת במרחק של 600 ק"מ מהים הצהוב שבמזרח המדינה. לא ידוע לנו כמה גולשים נמצאים באזור זה אך ככל הנראה המטרה שבבניית הבריכה היא תיירותית ובעיקר מסחרית. בריכת הגלים שדומה בתצורתה לזו של קלי סלייטר בלאמור קליפורניה מבקשת לאתגר את הטכנולוגיות של ווייבגארדן ו-KSWC שמתמהמהות בהקמתן, בפתיחתן לקהל הגולשים הרחב ולהוזיל את עלויות ההקמה ליזמים ברחבי העולם - בדיוק כמו בתעשיית הסמארטפונים העולמית, הסינים מציגים את השיאומי של בריכות הגלים.

כדאי להתחיל לתרגל... בריכת גלים בסינית אומרים בולאנג צ'י.

דריסת הרגל של הסינים בתחום הגלישה כבר עשה את דרכו בייצור הגלשנים וציוד גלישה נרחב. בריכת הגלים הזו שהקמתה עלתה כ-4 מיליון דולרים ומפיקה גלים מעוגלים עד 3 מטרים, היא נדבך נוסף בתחום שיש בו מקום לא רק להעתק אלא גם לחדשנות. הסינים, שאחוז גולשי הגלים במדינתם עולה בהתמדה, רואים את אולימפיאדת טוקיו הקרבה ומעוניינים גם שם לקטוף מדליה. בריכה זו אינה אמורה להפתיע אף אחד כי הרי זה ידוע שהתעשיה הסינית הופכת את הטכנולוגיות לזמינות לכל מאן דבעי ובמחיר הקמה שיכול לשבור כל שוק.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים