חדשות
חדשותגלישה ← איוונט משלה: נאזארה תקיים לראשונה תחרות על גלי הענק - Red Chargers

איוונט משלה: נאזארה תקיים לראשונה תחרות על גלי הענק - Red Chargers

מאת יואב נקש אוקטובר 30, 2015

אם למאבריקס יש תחרות אז למה שלנאזארה לא תהיה גם אחת שכזו? הספוט של נאזארה בפראיה דו נורטה פורטוגל, נכנס לזירת התחרויות של גלי הענק עם תחרות ראשונה מעל הקניון התת ימי שמפיק את הגל הגבוה ביותר בעולם. האיוונט של גלי הענק Red Chargers יתקיים בחסות חברת מרצדס (Mercedes-AMG) בין התאריכים ה-3 בנובמבר 2015 עד ה-29 בפברואר 2016 ובו יקחו חלק כל התותחים הקבועים שגולשים שם כבר שנים.

את התחרות הראשונה אי פעם על גלי הענק של נאזארה ינחה גארת' מקנאמרה שגם יתחרה בה. יחד איתו אושרו שמותיהם גם של הגולשים הקבועים שמכירים את הקניון מקרוב בכל עונת גלים גבוהים: הוגו וואו (Hugo Vau), אנדרו קוטון (Andrew Cotton), רפאל טאפיה (Rafael Tapia), אלסנדרו מרסיאנו (Alessandro Marciano), אלכס בוטיו (Alex Botelho), מאיה גביירה (Maya Gabeira), חואאו דה מאסדו (Joao de Macedo), דוויד לנגר (David Langer) וסרג'יו קוסמה (Sergio Cosme).

בימים שמקנמארה עוד גלש בנאזארה לבד. המחזיק בשיא העולם גלש ב-28 בינואר 2013 על גל שנאמד בכ-100 פיט.

הפורמט של התחרות יהיה מחולק לשש קטגוריות זכיה שונות: "התצוגה הטובה ביותר" (Performance Award), "הווייפאאוט הכי חזק" (Most Intense Wipeout), "הצוות הטוב ביותר" (Best Team), "הגלישה הטובה ביותר" (Best Ride), "התצוגה הטובה ביותר של גולש מקומי" (Standout Local Performance) ו"הגל שנתפס בחתירה הטוב ביותר" (Best Paddle Performance). כשהתחרות תסתיים, קהל הצופים וחובבי הגלישה יצביעו לגולש שלדעתם ראוי לזכות. לאחר מכן, חמשת הגולשים הטובים ביותר בכל קטגוריה יבחרו את המנצחים.

סבסטיאן סטודנר על גל בגובה 60 פיט פותח את עונת גלי הענק של נאזרה 2015/16.

"זה מדהים לראות את האיוונט הזה מתממש", אומר מקנאמרה. "המטרה בתחרות ה-Red Chargers היא לא רק להראות לעולם את הגלים הגבוהים ביותר בעולם שעליהם גולשים בנאזארה, אלא גם להציג את הנשים והגברים שמסכנים את חייהם ומקריבים כל כך הרבה בשביל להגשים את חלומותיהם. סיפור חייהם של הגולשים הם מיוחדים וראוי שנשמע אותם בכדי שאחרים יוכלו לשאוב מהם השראה לגלישה על גלים גבוהים או לפתיחת עסק עצמאי. זהו כבוד גדול לעבוד עם חברה אדירה כמו מרצדס שמעוניינת להעניק השראה ולתרום לעולם טוב יותר."

כאמור, תחרות ה-Red Chargers בנאזארה תתקיים בהתראה קצרה ובסוול איכותי וענק במיוחד באחד או כמה מימי תקופת ההמתנה שבין 03.11.2015 - 29.02.2016. התחרות תשודר בשידור חי באתר Red Chargers.com

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים