פייסבוק בצלם ים – לייק לייק לייק

מאת יואב נקש דצמבר 05, 2007

במסגרת שדרוג האתר והשבחת מערכותיו, נעשה שיפור נוסף ומשמעותי שמקדם את חוויית שיתוף התכנים המופיעים באתר צלם ים. והפעם: קשר מנצח עם הרשת החברתית הגדולה בעולם – פייסבוק.

את מרק צוקרברג אנו לא מכירים באופן אישי אבל את הרשת החברתית שאותה הוא ייסד והקים אנו מכירים, ועוד איך מכירים! בפייסבוק אנו עושים שימוש באופן יומיומי ואף מספר פעמים ביום, בודקים סטאטוסים, מעלים תמונות, מפרגנים בלייקים, משתפים ומגיבים לכל דבר ואדם חשוב, מצחיק ומיוחד.

עכשיו בצלם ים תוכלו לעשות את אותו הדבר מבלי לצאת מהפייסבוק כלל. הקשר מתחיל במקש ההתחברות (ממוקם בצד השמאלי של האתר) וממשיך בכל התכנים המופיעים באתר: חדשות, כתבות, גלריות וקליפים. אפשר להגיב ולקדם, לשתף, לתייג והכי חשוב - לפרגן.

הסברים קצרים:
* "לייק" באנגלית או "אהבתי" בעברית – לחצתם, אהבתם....

* לשתף – "שייר" באנגלית או "שתף" בעברית – לחצתם, שיתפתם... – במקרים מסויימים ברגע שתלחצו על השיתוף תופיע תיבה עם מלל ותמונות קטנות לבחירה. באפשרותכם לכתוב ולהציג את השיתוף כאוות נפשכם וכמו כן לבחור בתמונה שמתאימה לקובץ שאותו שיתפתם.

* מומלץ – מופיע בשם "רקומנדד" באנגלית או "מומלץ" בעברית – לחצתם, המלצתם....

* תגובות – מופיעות בתיבה בתחתית העמודים של הכתבות, חדשות גלריות, שידור יומי וקליפים. ניתן להגיב ולקיים דיונים על כל דבר הקשור לנושאים המוצגים – תרגישו חופשי.

אז תרגישו בכיף... צלם ים עושה את המרב והמיטב שחווית הגלישה באתר (וגם בים) תהיה מהנה, קלה לתפעול, דינאמית ובהתאם לצו השעה. – לא לשכוח ללחוץ לייק :-)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים