חדשות

ידידותי לחברה: Firewire ישיקו ליין גלשנים בעיצובו של מצ'אדו

מאת יואב נקש דצמבר 16, 2015

רוב מצ'אדו הוא אחד מהגולשים המנוסים ביותר בעולם. אופיו הרגוע ואהבתו הגדולה לים מתבטאים בסגנון גלישה מופלא שמהווה השראה גדולה לכולם. את הניסיון שרכש והשראתו הגדולה כעת הוא מעביר ליצרנית גלשני הגלים Firewire (שיש הסבורים כי מירב מניותיה נמצאות בבעלות חברו הטוב, קלי סלייטר). לא, אין מדובר בנפוטיזם כי למצ'אדו יש באמת ידע מקיף וניסיון עשיר בעיצוב גלשנים. ככל שהגלישה התפתחה, כך הוא צמח יחד איתה. בקרוב חברת Firewire תנצל את הפוטנציאל הגלום בו ותשיק ליין גלשנים שעליו יהיה חתום שמו.

"במשך שנים רבות אנו עוקבים אחרי הקריירה של רוב מצ'אדו וגילינו שישנם מעט מאוד אנשים שעמדו במבחן הזמן באשר ליכולות אשר אליהן הוא הגיע." מסביר מארק פרייס, מנכ"ל Firewire. "זו עדות לכישורי הגלישה שלו ולאופיו. אנו יכולים להגיד בגילוי לב שזה כבוד גדול עבורינו לבנות את הגלשנים האישיים של מצ'אדו עבור קהילת הגולשים מכל רחבי העולם".

תמיד ירוק. גלשן בעיצובו של מצ'אדו. בקרוב גם ב-Firewire

קולקציית הגלשנים הראשונה בעיצובו של מצ'אדו אמורה לצאת בתחילת שנת 2016. ומכייון שמצ'אדו ידוע באהבתו לטבע ובשמירתו על הסביבה, גלשני Firewire ייוצרו מחומר העץ TimberTEK. נתון זה עומד בקנה מידה אחד עם האג'נדה האקולוגית שלו ומהווה צעד חשוב לקראת חזונו של ייצור כלל הגלשנים מחומרים ידידותיים לסביבה.

"אני מאוד נרגש לעבוד יחד עם הצוות של Firewire", אומר מצ'אדו. "עיצבתי גלשנים במשך שנים רבות וזה יהיה ממש מגניב (Cool) לראות את העיצובים האלו קמים לתחייה". "חזונם בייצור גלשנים על בסיס חומרים ברי-קיימא, ידידותיים לסביבה, אינו משתווה לאף חברה אחרת בתעשיית הגלישה. וזה גורם לי להרגיש הרבה יותר נוח עם תהליך בנייתם".

סמל לידידות: בגלשן ה-Firewire הבא שלכם תחפשו את הלוגו של רוב מצ'אדו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים