חדשות
חדשותטיולים ← בית יוקרה שצף על ים עם גינה פורחת של שוניות - $2.8 מיליון וזה שלכם

בית יוקרה שצף על ים עם גינה פורחת של שוניות - $2.8 מיליון וזה שלכם

מאת יואב נקש פבואר 22, 2016

מבית היוצר של ענקית האיים המלאכותיים ושיכוני המזרח של דובאי מגיעים אלינו בתי היוקרה החדשים שישכנו אנשים שאוהבים לצוף להם בנחת על הים. בתים אלו שזכו לכינוי "סוס-ים" (Seahorse) יצופו במרחק של כ-800 מטרים מחופי דובאי ובאזור האיים המלאכותיים של "לב אירופה" (The Heart of Europe). כמה מיליונים של דולרים וגם אתם יכולים להיות בעליה של דירה עם 4 כיווני גלים.

חלקו העליון של הבית צף מעל פני הים בעוד שחלקו התחתון עם חדר השינה נמצא מתחת לפני הים וצופה לגינה פורחת של שוניות אלמוגים על שטח של כ-50 מטרים מרובעים. אם יש ברשותכם 2.8 מיליון דולרים, גם אתם יכולים לרכוש לעצמכם בית צנוע שכזה.

החברה האחראית לעיצוב "סוסי-הים", Kleindienst Group, לא בחרה את השם לבתים שלה כך סתם. לדבריה היא מעוניינת להפריח גינות מלאכותיות של שוניות מתחת לבתי היוקרה בכדי שישמשו אזור מחייה מוגן ולרבייה עבור סוסי הים.

בבית היוקרה הצף עם המרפסת על הים הושקעו כ-5000 שעות של מחקר וכ-13,000 שעות של עיצוב. הבית כאמור יוצע למכירה ב-2.8 מיליון דולרים וזה אינו כולל רק את הקומפלקס הדו-מפלסי אלא גם את המטרה החשובה שבקיומה של מערכת אקולוגית ורבייה של יצורים מלאכותיים קטנים - הלוא הם ה"סוסים הערבים" החדשים :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים