חדשות
חדשותגלישה ← תשכחו ממה שנאמר. לקלי סלייטר אין כוונה להפסיק להתחרות בקרוב.

תשכחו ממה שנאמר. לקלי סלייטר אין כוונה להפסיק להתחרות בקרוב.

מאת יואב נקש פבואר 16, 2017

לאחר שקלי סלייטר הודיע קבל עם ועולם לפני מספר חודשים באינסטגרם כי בכוונתו " לפרוש" בתום סבב 2017 ועם פרסום הידיעה על כך באתר, דאגתי לסיים את החדשה המרעישה בכך שיש עדיין סיכוי שהוא ישנה את דעתו. ואכן זה קרה. סלייטר הוא לא רק אלוף בגלישה אלא גם בפוליטיקה קורקטית ודמגוגיה זהירה. בראיון שהעניק ללוס אנג'לס טיימס הוא הסביר כי דבריו לא הובנו כהלכה ובעצם אין בהכוונתו להפסיק להתחרות בכלל אלא להוריד במינון.

זה כבר ידוע לכל שהוא מכור. קלי סלייטר מכור לגלישה, להיי של התחרות, לאתגר שבמירוץ והוא לא ינוח עד שיסגור 12... לפחות. סלייטר לא הולך לשום מקום. לא ב-2017 ולא ever.  "אנשים הבינו את זה לא נכון", אמר KS ללוס אנג'לס טייימס בנוגע לדברים שכתב ב'פוסט הפרישה' באינסטגרם. "אני עשוי לקחת קצת אחורה אבל אני לא רואה את עצמי מפסיק להתחרות לגמרי בקרוב. רק שלעשות סבב מלא לא נראה כרגע כמו משהו שמושך אותי לעשות".

בראיון שקיים סלייטר עם ג'ו האקינסון מהטיימס הוא הסביר שכל השנים האחרונות שבהן התחרה מאז שקטף את תואר האליפות ה-11, הוא התרשל בתפקידו. "אם ארגיש בריא השנה ואתן כל מה שיש לי ולא אנצח אז אני ממש בספק שאמשיך לעשות סבבים מלאים", הוא אומר. "אני מרגיש שבארבע-חמש השנים האחרונות לא עשיתי את כל המאמצים. זה לא שלא ניסיתי להעפיל ממקצים אלא שזה מתחיל הרבה לפני כן בראש והתרגשות לקראת שמניע אותך לרצות בנצחון ולהיות מסןפק מאיפה שאתה נמצא. גם כשאתה נמצא במקום רחוק בקצה השני של העולם ויש לך בעיותוטרדות מהבית אתה צריך להדחיק את הכל אתה רוצה להיות מפוקס ומוכן".

הוא מת על ההרגשה הזאת... לא מסוגל להרפות. קלי סלייטר לאחר נצחונו בבילבנג פרו טהיטי 2016

אז אפשר להגיד שזה היה צפוי? כמו שאנחנו מכירים את סלייטר זה היה ברור כמו שהשמש זורחת מן המערב. קלי לא יכול להרפות ממה שזורם בעורקיו. הגלישה התחרותית זה המפלט הגדול ביותר של חייו, הדבר שמשאיר אותו צעיר בנפשו, מחדד את חושיו ומספק את מנת האדרנלין שחסרה לו בגלישה. סלייטר כבר החל לעבוד על עצמו ולחזק את רוחו. הוא יודע היכן היו טעויות העבר שלו, לפחות בשנים האחרונות, ומקווה להתגבר על כל השדים והרוחות. השאלה הגדולה נותרת בעינה, האם הוא סגור על עצמו או שישנה בעוד כמה חודשים שוב את דעתו?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים