מבצת ועד אשקלון: רואים את הגלים דרך מצלמות Surfline

מאת יואב נקש מרץ 18, 2017

מצפון ועד דרום, מבצת ועד אשקלון, רואים אמריקה לאורך קו החוף הישראלי! בשבוע האחרון נוספו מצלמות של אתר Surfline בחופים נבחרים של ערים לאורך קו החוף הישראלי: בחוף בצת, אשדוד, בת ים, המערבי התל אביבי ובאשקלון. מאז החלה בפעילותה בחודש דצמבר 2016, פריסת המצלמות של ענקית הגלישה המקוונת תופסת תאוצה וחולשת כמעט על כל גל ועיר בישראל - וידה עוד נטויה.

אחד מאותם לוקיישנים שזוכים לעין צופיה מערבה היא אשקלון. המצלמה בחוף גוטה היא הראשונה בעיר והדרומית ביותר בישראל. המצלמה ממוקמת על קו המים ומתעדת בתנועה של 180 מעלות רצועת חוף יפה וגלים לגלישה. השידור קטלני באיכות HD, עם זום עצום ועד מפתח רחב, מאפשר גם אופציה לחזור אחורה בזמן, לראות את הסשן שלכם ולעשות דאונלואד לקטע נבחר!

מצלמה בשידור חי HD מחוף גוטה אשקלון באדיבות אתר סרפליין Gute Beach.

השידור החי באשקלון אינו דבר מובן מאליו וקדם לכך שיתוף פעולה פורה שעיקרו ביוזמה אישית של "צלם ים", פיליפ נציג אתר סרפליין שעשה את דרכו אלינו במיוחד מפורטוגל וכמובן לחברנו רונן טבקול הבעלים של "הסוכה הלבנה" שנותן לנו להרגיש תמיד כמו ב"בית הלבן".

רשימת המצלמות וניווט קל בדרופ דאון מניו באתר צלם ים (גם בסללור). רואים אמריקה, מרגישים בבית!

בשידורים החיים ניתן לצפות באתר סרפליין או באפליקציה בסמארטפון. לנוחיותכם, כל הלייב סטרים של של מצלמות סרפליין בישראל מופיעות גם באתר צלם ים (דרופ דאון בסרגל התפריט הראשי). ובינתיים אתם מוזמנים ללחוץ Play ושתהיה לכולם צפייה + גלישה מהנה!

לפניכם עוד מספר קישורים רלוונטים לנושא

קישורים ישירים למצלמות אתר Surfline בישראל

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים