חדשות

גבריאל מדינה פותח מרכז אימונים לגלישה במרסיאס ברזיל

מאת יואב נקש ינואר 18, 2017

אלוף העולם בגלישה של ה-WSL לשנת 2014 והגולש שהפך לאייקון נערץ בארצו, לוקח צעד אחד קדימה בעסקיו ובתשוקתו ופותח מרכז הדרכה גדול לגלישה במרסיאס. בתחומי בית הספר יגדלו את האלופים הברזילאים הבאים בענף הגלישה, יקנו להם ידע תיאורטי, פרקטיקה מעשית, בדיקות רפואיות, הפעלות, סדנאות אימוני כושר, הנחיות לתזונה נכונה והדגשים בריאותיים נוספים.

"גבריאל רוצה, בעזרתנו, לשנות את חייהם של הילדים. הם צריכים להיות מוכנים לכבוש פסגות, לרכוש ערכים ולהיות מוכנים לכל מה שיפקוד אותם בחייהם", מסבירה אימו של גבריאל, סימון מדינה שתכהן כיו"ר מרכז האימונים. "בכוונתנו לשתף את ערכנו יחד איתם ועם משפחותיהם בכדי ליצור תוואי דרך מסונכרן בין כולם".

שטחו של מרכז האימונים "Instituto Gabriel Medina" במרסיאס הוא 336 מטרים רבועים שמיועד לחינוכם של 60 ילדים, בנים ובנות, בטווח גילאים שבין 10 ל-16. במתחם האימונים יש חדר כושר, כיתות לימוד, חדר רופא, בריכה, טרמפולינה (המיועדת לאימוני אייריאלים), מוזיאון קטן, אודיטוריום וכמובן גישה אחורית לחוף הים.

כאמור, את הילדים במרכז האימונים ילווה צוות רפואי שידאג לבריאותם הכללית ויערוך בדיקות מקיפות לכשירותם הפיזית והמנטאלית. "זה ברור לכל שטקטיקה וטכניקה נרכשים עם הזמן אבל זה לא הדבר היחיד שמוביל את הגולש לשיאו", מסביר דוקטור מרסלו בבוגגוליאן שעובד בתחום רפואת הספורט כבר 25 שנה וינהל את המחלקה הרפואית ב'מרכז מדינה'. "בכדי להיות ספורטאי מוביל צריך להתמקד בתזונה נכונה, דיאטה, כושר גופני שבשילוב היכולות יובילו לביצועים גבוהים בגלישה".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים