חדשות

ככה עושים קבלת פנים לאלופים: 'הגל שלי' מארחים את פרקו ואנבר

מאת יואב נקש אוגוסט 22, 2019

חוף הריביירה בבת ים לבש חג עם הגעתם של אלופי הגלישה האוסטרלים ג'ואל פרקינסון ולאורה אנבר. בעמותת "הגל שלי" קידמו את פניהם של השנים בהוד כבוד ואהבה ויחד איתם העבירו בוקר מיוחד שכלל שיחה אישית וסשן גלישה משותף.

במסגרת ביקורם של השניים הם התוודעו לפעילות העמותה שפועלת כבר 6 שנים להעצמת בני נוער דרך ענף גלישת הגלים. זאת במטרה לעזור להם לפתח מיומנויות להצלחה בחיים דרך התמודדות עם איתני הים. המפגש עם החניכים עורר בלאורה ופרקו השראה גדולה. ג'ואל איחל לחניכים ולעמותה
הצלחה בהמשך הדרך ולאורה הביעה שמחתה לראות כל כך הרבה ילדים ביחד ושהיא הייתה רוצה להקים פרויקט זהה ל"הגל שלי" באוסטרליה.

מבין החניכים שששיתפו חוויותיהם היה זה א' שהגיע כחניך לעמותה עם הקמתה לפני 6 שנים, בזמן שהיה נער עם קשיים חברתיים ולימודיים. היום הוא מדריך חניכים בעצמו ושמח שניתנה לו ההזדמנות "להעביר את זה הלאה". חניכה נוספת שדיברה היא מ' שמסיימת 3 שנים בעמותה כחניכה וכמדריכה. וכעת היא עומדת לפני שנת שירות שבמסגרתה תתרום לקהילה בנוסף לשירות קרבי עם גיוסה לצה"ל.

לאחר השיחה עם החניכים נכנסו פרקינסון ואנבר לסשן גלישה משותף עם החניכים. לפניכם כמה תמונות מהמפגש המיוחד של האלופים עם העמותה הכה מיוחדת שפועלת בארצנו הקטנה. תמונות: גיא גרוסמן.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים