זהב נגד לבן: מייקל פלפס יתחרה בשחייה נגד כריש

מאת יואב נקש יוני 17, 2017

מייקל פלפס הוא סוג של טורפדו אנושי. השחיין בן ה-32 מחזיק בשיא של 23 מדליות זהב אולימפיות ובקרוב אולי גם יענוד על צווארו שן של כריש. במסגרת "שבוע הכרישים" (Shark Week) בערוץ דיסקברי שמיועד כולו לטורף שנוגס / לועס / תוקף (ועוד מלא דברים מפחידים שעושים אחלה רייטינג), פלפס מיועד להתחרות בשחייה נגד עמלץ!

זה לא כל כך ברור כיצד תתקיים תחרות השחיה הזו אבל בדיסקברי צ'אנל כבר נתנו לאיוונט כותרת:  Great Gold vs. Great White (בתרגום חופשי "כריש זהב נגד כריש לבן") ואפילו מייקל פלפס כבר דאג לציין באינסטגרם שלו שהוא החל להתאמן לקראת האתגר. אבל עם כל הרצון לא היינו בונים על ניצחון. פלפס סוגר את הסקאלה שלו בבריכה במהירות של 10 קמ"ש בעוד שכריש לבן מאיץ בים למהירות של 30 קמ"ש.

בתמונה אחרת שפרסם פלפס באינסטגרם נראה שבדיסקברי כבר דאגו להכינו למפגש עם המתחרה המשונן כשהכניסו אותו לכלוב בכדי לצפות בלבן (של העין שלו) מקרוב. "39 שיאי עולם. 23 מדליות זהב. אבל לפלפס יש עוד תחרות אחת לנצח". כותבים בדיסקברי. "תחרות מונומנטלית שלא נוסתה בעבר. השחיין המעוטר ביותר בעולם מתחרה נגד הטורף הימי - התחרות יוצאת לדרכה".

שבוע הכרישים בערוץ דיסקברי מתחיל ביום ראשון 18.06 - זהב נגד לבן!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים