הותקפת? שודרגת! מיק וחברים במסיבת פיג'מות ב- Qantas

מאת יואב נקש יולי 22, 2015

הנה לכם סיבה טובה מדוע כדאי להיות מותקף על ידי כריש (או שבעצם אין סיבה טובה כזאת).. אז הנה לכם סיבה טובה מדוע כדאי להיות אוסטרלי (כן, זה נשמע יותר הגיוני). חברת התעופה הלאומית של ארץ הקנגורו יודעת לפרגן לנבחרת האמיצים שלה בגלישה. בדרכם חזרה הביתה מדרום אפריקה היא הלבישה אותם בפיג'מות חמימות והושיבה אותם בביזניס עם כל הלקשרי והפינוקים. תכל'ס יש יותר מפנק מפיג'מה כשטסים?

בפוסט שהעלה פאנינג לאינסטגראם נראים פארקו, ג'וליאן מיק וחברים במסיבת פיג'מות בטיסת החזרה שלהם לארץ מוצאם. חברת קוואנטאס מצאה בתקרית שריתקה מליונים למסכים הזדמנות לעשות קצת פרומושן ובטח גם לחבק אותם באהבה. הותקפת? שודרגת! לשבת על מושב מלכותי, כזה שאפשר למתוח את הרגליים ולהשכיב את המשענת עד הסוף, לנשנש מתוקים, לשתות יקרים, ובקיצור לטוס כמו במטוס פרטי. תמיד משתלם לשרוד תקיפת כריש יותר משתלם להיות אוסטרלי:)

"זו הייתה אחלה חווייה עם החברים!! תודה רבה לכולם שהחזירו אותנו הביתה בשלום. אין כמו בבית. אוהב את הצוות הזה" - מיק פאנינג אינסטוש.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים