ניו רליג'ן: האם קלי סלייטר מתחזק בדת הסיינטולוגיה?

מאת יואב נקש נובמבר 12, 2015

על אף שקלי סלייטר הוא גולש סופרסטאר ואדם מפורסם, בהרבה מאוד תחומים הוא נותר אניגמה, אגוז קשה לפיצוח. וגם אם נדמה שאנו יודעים הכל על הגולש הטוב ביותר ביקום, אז בכל פעם אנו מגלים שהוא הסתיר מאיתנו במומחיות רבה עוד פרט ג'וסי אודותיו. רגע אחד הוא משקיע בריהוט, מיד אח"כ במשקה אנרגיה, משיק חברת ביגוד, קונה חברת גלשנים, משקיע בגל מלאכותי, מצלם סרט על מריחואנה ומרביץ סשן על המזרן בקרב ג'ו-גיטסו. כעת השמועה אומרת שקלי סלייטר משקיע חזק בצד הרוחני של דת הסיינטולוגיה... וואט?!

שוב שמועה ושוב אתר Beachgritt מפיץ אותה כמו אבקנים של פרח סבא. אין לנו הוכחה, לא תמונה או הודאה אבל יש מצב שקלי סלייטר סחבק של טום קרוז ודת הסיינטולוגיה - הדת של הריץ' שישנים במלון ריץ, הדת של השחקנים המפורסמים שמחפשים דרך לקבל עוד תפקיד ראשי בסרט, והדת של אלו שיש להם מספיק כסף בשביל לקנות להם אלוהים פרטי. הסיינטולוגיה למי שלא יודע היא כת/דת פילוסופית, רוחנית, עיונית ומעשית, אשר נוסדה ופותחה על ידי סופר המדע הבדיוני ל. רון האברד (L. Ronald Hubbard). הדת מציעה נתיב מדויק להבנתו של הטבע האמיתי של האדם ותפקידו הרוחני בסביבתו האישית וזו הגלובלית. (אם בא לכם לחזור בתשובה חפשו בוויקיפדיה הסבר יותר מפורט).

ובקיצור, חבר של הכתב במערכת ביצ'גריט, צ'אס סמית' (Chas Smith), הוא מדריך גלישה בהוואי שיצא לו להדריך כמה סיינטולוגים רציניים שאמרו לו שסלייטר חזק בעניינים....וזהו! זוהי בסיסה של השמועה ובגלל זה קוראים לזה "שמועה". המקור סיפר לו שהגולשים מכנסיית הסיינטולוגיה לא פירטו הרבה מעבר לכך אבל ניסו להסביר לו את המשמעות של הדת. ואחרי שיצא לנו "להכיר" את סלייטר זה לא נשמע כלכך מופרך שיש לו אולי איזו משיכה לדת... אבל הוא יצטרך להתפלל ממש חזק בשביל לזכות בתואר ה-12... אולי בשנה הבאה? א-א-מן.

קלי סלייטר הוא אדם מאוד מרתק ומסתורי... יש לו הרבה חברים ודברים רבים שלא ידעתם עליו. הנה סרטון קצר עם עוד כמה פרטים מעניינים בנוגע למעגל מכריו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים